۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن  - 2017 1 Friday
گام عملیاتی برای معرفی بیشتر مشهد در جهان اسلام برداشته شد؛ آغاز معرفی جاذبه‌های مشهد در خطوط هواپیمایی امارات رییس اداره روابط خارجی شهرداری مشهد از برداشتن گام عملی در راستای تحقق میزبانی پایتخت فرهنگ اسلامی خبر داد و گفت: به منظور تحقق این میزبانی جاذبه‌های مشهد مقدس در خطوط هواپیمایی امارات معرفی خواهد شد...
تولیت آستان قدس رضوی: فضای مجازی اگر مدیریت نشود‌ تبعات سنگینی ‌برای کشور و خانواده‌ها‌ به دنبال دارد/تأثیرات ‌شبیخون فرهنگی ‌در پرونده‌های قضایی مشهود است تولیت آستان قدس رضوی گفت: فضای مجازی اگر مدیریت و کنترل نشود، تبعات سنگینی را برای کشور و خانواده‌های ما به دنبال خواهد داشت.
اما و اگرهای عدم کاهش سود تسهیلات علی‌رغم کاهش سود سپرده تسهیلات همچنان گران/چرا سود سپرده شکست اما تسهیلات نه؟! توافق بانک‌ها، معادله سود بانکی را ناقص گذاشت و شورای پول واعتبار نیز در این باره مصوبه ای نداشت؛ سود سپرده شکسته شد اما تسهیلات همچنان گران است و با فاصله بیش از هفت درصد در شبکه بانکی می‌چرخد.
اعتراض جمعی از دانشجویان به مصوبه مرکز سنجش آموزش پزشکی جمعی از دانشجویان دانشگاههای آزاد و دولتی مشهد روز شنبه با حضور در سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی خواستار لغو مصوبه اخیر مرکز سنجش آموزش پزشکی شدند.
رفتارهای نامطلوب در اجرا، امر به معروف را دچار هزینه کرده است دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: در گذشته مشی برخی گروه ها در اجرای این دو فریضه الهی مطلوب نبوده و باعث هزینه شده است.
نماینده مردم سبزوار : کارگران فولاد جوین در ˝مرخصی اجباری˝/ ۸۵ درصد پروژه به بخش خصوصی واگذار شده است نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: براساس گفته‌های مدیرعامل طرح فولاد جوین سبزوار، بخشی از کارگران به‌دلیل نبود نقدینگی لازم برای ادامه کار به مرخصی اجباری رفته‌اند.
˝اهمال پیمانکار˝ و ˝فیوز یکسره˝عامل فوت نوجوان مشهدی در پارک امت برق گرفتگی در بوستان امت مشهد سبب مرگ یک کودک ۱۵ ساله مشهدی شد و در این زمینه اظهارات متناقض متعددی تاکنون ارائه شده است.
شهردار مشهد خبر داد: احداث پاركینگ‌هایی با ظرفیت ۹ هزار خودرو در مشهد شهردار مشهد گفت: برنامه‌ریزی برای احداث پارکینگ‌های متعدد با ظرفیت ۹ هزار خودرو در شهر مشهد انجام شده که بخش عمده آن تا پایان امسال افتتاح می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی خبر داد آخرین وضعیت سهامداران پدیده/ اعلام قیمت سهام پدیده توسط هیئت‌مدیره جدید/ ۱۰۰۰میلیارد تومان تسهیلات ˝میزان˝ در اختیار ˝پدیده˝ است دادستان عمومی و انقلاب خراسان‌رضوی گفت: مهم‌ترین خواسته مردم و سهام‌داران پدیده اعلام قیمت سهام است که مقدار و زمان آن باید توسط هیئت مدیره جدید اعلام شود.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: با هنر مخالف نیستیم/ علت اصلی لغو کنسرت‌ها فساد و غیرقانونی بودن آن‌ها است ریاست شورای قضائی و دادگستری کل خراسان رضوی با اشاره به اینکه با هنر مخالف نیستیم، علت اصلی لغو کنسرت‌ها را فساد و غیرقانونی بودن آن دانست.
صفحه 7 از 606  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر