۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
اعتراض جمعی از دانشجویان به مصوبه مرکز سنجش آموزش پزشکی جمعی از دانشجویان دانشگاههای آزاد و دولتی مشهد روز شنبه با حضور در سازمان نظام پزشکی خراسان رضوی خواستار لغو مصوبه اخیر مرکز سنجش آموزش پزشکی شدند.
رفتارهای نامطلوب در اجرا، امر به معروف را دچار هزینه کرده است دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: در گذشته مشی برخی گروه ها در اجرای این دو فریضه الهی مطلوب نبوده و باعث هزینه شده است.
نماینده مردم سبزوار : کارگران فولاد جوین در ˝مرخصی اجباری˝/ ۸۵ درصد پروژه به بخش خصوصی واگذار شده است نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: براساس گفته‌های مدیرعامل طرح فولاد جوین سبزوار، بخشی از کارگران به‌دلیل نبود نقدینگی لازم برای ادامه کار به مرخصی اجباری رفته‌اند.
˝اهمال پیمانکار˝ و ˝فیوز یکسره˝عامل فوت نوجوان مشهدی در پارک امت برق گرفتگی در بوستان امت مشهد سبب مرگ یک کودک ۱۵ ساله مشهدی شد و در این زمینه اظهارات متناقض متعددی تاکنون ارائه شده است.
شهردار مشهد خبر داد: احداث پاركینگ‌هایی با ظرفیت ۹ هزار خودرو در مشهد شهردار مشهد گفت: برنامه‌ریزی برای احداث پارکینگ‌های متعدد با ظرفیت ۹ هزار خودرو در شهر مشهد انجام شده که بخش عمده آن تا پایان امسال افتتاح می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی خبر داد آخرین وضعیت سهامداران پدیده/ اعلام قیمت سهام پدیده توسط هیئت‌مدیره جدید/ ۱۰۰۰میلیارد تومان تسهیلات ˝میزان˝ در اختیار ˝پدیده˝ است دادستان عمومی و انقلاب خراسان‌رضوی گفت: مهم‌ترین خواسته مردم و سهام‌داران پدیده اعلام قیمت سهام است که مقدار و زمان آن باید توسط هیئت مدیره جدید اعلام شود.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی: با هنر مخالف نیستیم/ علت اصلی لغو کنسرت‌ها فساد و غیرقانونی بودن آن‌ها است ریاست شورای قضائی و دادگستری کل خراسان رضوی با اشاره به اینکه با هنر مخالف نیستیم، علت اصلی لغو کنسرت‌ها را فساد و غیرقانونی بودن آن دانست.
عضو شورای شهر مشهد: شهرداری مشهد در تخلفات بارز ساختمانی از ابزار پلمب استفاده کند عضو شورای شهر مشهدمقدس گفت: شهرداری مشهد در تخلفات فاحش از ابزار پلمب می‌تواند استفاده کند.
رئیس حوزه هنری خراسان رضوی: بودجه‌ای برای ساخت فیلم سینمایی در حوزه هنری خراسان رضوی نداریم/ برگزاری شب شعر استاد سبزواری رئیس حوزه هنری استان خراسان رضوی گفت: حوزه هنری به دلیل مسائل مالی و کمبود بودجه امکان ورود به حوزه ساخت فیلم بلند را ندارد اما در عرصه فیلم کوتاه فعالیت‌های متعددی از جمله ساخت ۶ فیلم کوتاه در سال ۹۴...
رضا کیانیان: پدرم کله پز بود و در مشهد،شکم یکی از لات های آنجارا سفره کرد!/چرا عمامه نگذاشتم؟ ما کلاً در تهران بودیم. من متولد میدان خراسان هستم، مسجد لرزاده. مادرم مشهدی بود. بعد از ازدواج در تهران ساکن شد. اول برادرم (داوود) که9سال از من بزرگتر است متولد می‌شود و بعد من. یک سال و نیم بعد هم ...
صفحه 8 از 607  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر