۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
10 توصیه به رانندگان برای روزهای برفی همزمان با تشدید سرمای پایتخت و کاهش دمای تهران به 7 درجه زیر صفر، معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه ای، توصیه هایی را برای روزهای برفی به رانندگان ارائه کرد.
زیر پوست هندوانه چه خبر است؟ تصویر یک هندوانه داخل حوض بزرگ وسط حیاط. یک سینی و چاقو. هندوانه‌ای که قاچ می‌شود و سرخی چشم‌نوازی که بیرون می‌زند. حتی این تصویر نوستالژیک هم هوس یک قاچ هندوانه‌ی خنک را به سر آدم می‌زند.
5 ویتامین مخصوص آقایان در میان ویتامین‌های مختلفی که از راه تغذیه وارد بدن می‌شوند محققان به این نتیجه رسیده‌اند که برخی برای مردان بهتر هستند.
نوشابه فقط برای خوردن نیست همیشه در مورد مضرات نوشابه‌ها گفته شده است اما این بار به برخی از فؤاید آن نیز می‌پردازیم.
13 روش زیبا کردن دندان‌ها اگر مشکلی در ظاهر دندان‌های شما وجود دارد و می‌خواهید لبخند زیبایی داشته باشید، باید به یک دندانپزشک ماهر مراجعه کنید تا با توجه به مشکل دندان شما، روش خاصی را برای برطرف کردن آن در نظر بگیرد.
11 دلیل باورنکردنی افسردگی افسردگی هوای گرم زمانی اتفاق می‌افتد که بدن برای وفق یافتن با فصل جدید دچار تاخیر می شود. این مشکل می‌تواند به‌خاطر عدم تعادل موادشیمیایی در مغز و هورمون ملاتونین باشد.
شب تمام ایرانی یلدا؛ لحظه مرور احترام و دوستی روزها و شبها یکی یکی رفتند تا جای خود را به طولانی ترین شب سال بدهند شبی که هنوز خاطراتش به یادگار مانده است و انتظارش را می کشیم لحظه های توام با احترام و بیادماندنی که خواستنی است.
30 سال استرس؛ 3 ماه انتظار زنان و مردانی که به مرحله بازنشستگی می رسند 30 سال استرس و فراز و نشیب را تحمل می کنند و بعد برای عبور از دیوار هزار توی تامین اجتماعی 3 ماه نیز باید در انتظار دریافت حقوق خود باشند.
صفحه 17 از 17  اول  قبلی   8    9    10    11    12    13    14    15    16    17