۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرین منش: لاریجانی به ساکت فتنه بودن متهم شد آرین منش گفت: وقتی مسائل فتنه در کشور ما اتفاق افتاد و یکی از حوادث تلخ رقم خورد، عده ای، عده ای دیگر را به ساکتین فتنه متهم کردند و عده ای نیز گروه مقابل خود را کاسبین فتنه خواندند. یعنی فتنه را تبدی...
ناگفته‌های خبرنگار صدا و سیما از خیابان مرگ خبرنگار اعزامی صداوسیما به حج تمتع امسال گفت: حجاج کشورهای دیگر مانند پاکستان می گفتند رهبران ما برایمان ارزشی قائل نیستند که حداقل برای این فاجعه پیام بدهند یا سراغ کشته‌شدگان را بگیرند.
توضیح مهدی برادران درخصوص تغییر نام ابومسلم و سیاه جامگان و پاسخ به نامه "نوری زاد" مهدی برادران در ارتباط با صحبت های امام جمعه مشهد و تأکید ایشان بر تغییر نام باشگاه های ابومسلم و سیاه جامگان اظهار کرد: درخصوص صحبت های آیت الله علم الهدی باید عرض کنم ایشان شخصیت برجسته مذهبی شهرما...
نوجوانی روستایی با اینستاگرامی جنجالی نوجوانی است هفده ساله از روستایی دورافتاده در شهری دورافتاده در استان فارس که با یک صفحه سه زبانه با موضوع وحدت در اینستاگرام توانسته است چندین هزار دنبال‌کننده را جذب کند.
حامد زمانی: حمایت از موسیقی من دردسر دارد حامد زمانی می‌گوید: موسیقی‌های دیگر موسیقی خنثی هستند و تنه به تنه‌ی مسائلی نمی‌زنند که احتمالاً عده‌ای با آن‌ها مشکل داشته باشند و از آن بدشان بیاید. این موسیقی‌های خنثی به عشق می‌پردازند، حال چه عشق...
چگونه آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به 1000 نفر نرسید! ناگفته‌های نجات 600 حاجی حادثه مِنا مدیر عملیات پزشکی حج پس از 13 روز عملیات امدادی و درمانی از ناگفته‌های نجات 600 حاجی در حادثه مِنا گفت و دلایل نرسیدن آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به 1000 نفر را نیز تشریح کرد.
خاطرات «ویشکا آسایش» از سریال امام علی(ع)/ هیچکدام از نقش‌هایم جایگزین قُطام نمی‌شوند ویشکا آسایش گفت: هیچکدام از نقش‌هایی که بازی کردم،‌ جایگزین قُطام در سریال امام علی(ع) نمی‌شوند. برای شکل‌گیری این شخصیت که به ۲۴ سال پیش برمی‌گردد، همه عناصر برای اولین بار برایم اتفاق می‌افتاد،‌ از ...
گفتگو با سجاد افشاریان یکی از چهره های جدید خندوانه هیچ کس حق ندارد خندوانه را سیاسی کند «سجاد افشاریان» یکی از کمدین های مسابقه خنداننده برتر توانست با دواجرا در این مسابقه حسابی مشهور شود. گپ و گفت ما را با این نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر از دست ندهید.
نمره نائب رئیس شورا به شهردار مشهد: 17 من نمره قابل قبولی به صولت مرتضوی می‌دهم و اگر ملاک از 20 باشد به وی نمره 17 می‌دهم.
دقایقی با خالق رمان برگزیده «غریب قریب»؛ نویسنده‌ای که قلمش وقف آستان رضوی است «غریب قریب»، دوازدهم شهریورماه 94، تنها چند روز پس از رونمایی از آن، در هشتمین جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی نیز مهر تأیید گرفت و مقام اول محور داستان‌نویسی را از آن خود کرد.
1    2    3    4    5