۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
در حکمی امام خامنه‌ای دبیر و اعضای شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان را منصوب کردند رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی دبیر و اعضای شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان را منصوب کردند.
جزئیات مراسم تشییع پیکر آیت‌الله واعظ‌ طبسی اعلام شد در اطلاعیه‌ای از سوی آستان قدس رضوی، دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در خراسان و شورای برنامه‌ریزی مدیریت حوزه علمیه خراسان، جزئیات مراسم تشییع پیکر مطهر آیت‌الله واعظ طبسی اعلام شد.
گمانه زنی مشهد نیوز از ترکیب لیست های انتخاباتی در مشهد آینده پژوهی لیستهای انتخاباتی مشهد از سوی سایت خبری مشهد نیوز منتشر شد
اطلاعیه مشهد نیوز درخصوص اعمال تغییرات فنی در سایت در طول 72 ساعت آینده، امکان انتشار خبر بر روی پایگاه خبری مشهد نیوز وجود ندارد و ممکن است به دلیل پاره ای مسائل فنی، سایت از دسترس کاربران خارج شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان: اسلام در رسانه ها بطور جدی مورد حمله استکبار قرار دارد تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در خراسان گفت: امروز در دنیای مجازی و رسانه های خبری، اسلام به ویژه تشیع بطور جدی مورد حمله استکبار جهانی و ایادی مزدورش قرار دارد.
اقدامی عجیب در مشهد توسط عوامل ناشناس عوامل ناشناس با مراجعه به دکه های مطبوعاتی در سطح کلانشهر مشهد اقدام به خرید و جمع آوری تمامی نسخه های روزنامه خراسان کردند.
آرزوها، امیدها و انتظارات شجاعی در آخرین سرمقاله‌اش در خراسان کوروش شجاعی در آخرین سرمقاله خود در روزنامه خراسان از آرزوها، امیدها و انتظاراتش گفت.
نماینده مردم مشهد در مجلس: اقتصاد مقاومتی با حمایت از صادرکنندگان تحقق می‌یابد نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و بدون نفت باید از بخش صادرات نیز همچون تولید حمایت شود.
اتفاق عجیب در خراسان جنوبی/ خانواده13نفری که 30سال شناسنامه ندارند+تصاویر در حومه روستای خشک و در 40 کیلومتری شهر قاین خانواده دامدار (( لُون )) نشینی زندگی می کنند که فاقد شناسنامه بوده و تا کنون از هر گونه دریافت خدمات دولتی و تحصیل محروم بوده اند .
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان: تصمیم‌گیری‌های رهبر انقلاب منجر به قدرت‌گیری جمهوری اسلامی شده است نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان گفت:‌ امروز ویژگی‌های رهبر معظم انقلاب ما مانند ویژگی‌های امام راحل است و موضع‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌های بسیار مدبرانه، به‌جا و به موقع ایشان منجر به قدرت‌گیری جمهو...
شورای هماهنگی تشکلهای شمال خراسانی ها اعلام موجودیت کرددستگیری سارق مسلح در مشهدجبهه آرمان خواهان واقع بین اعدام آیت الله النمر را محکوم کردسعیدجلیلی از مشهد کاندیدا می شود؟ طغیان قنات در بیرجند/ مسجد تاریخی را آب‌برداینستاگردی/از کتاب خواندن الناز شاکردوست در دانشگاه لندن تا بدل عروسکی رضا یزدانی و لباس محلی بهنوش بختیاری کشف بیش از نیم تن تریاک در مشهدثبت نام آزمون حوزه های علمیه استانهای خراسان تمدید شدقتل همسر دوم با ۲۵ ضربه کاردصید یک ماهی عجیب در خراسان +عکسشهرهایی که رتبه اول آلودگی را در جهان دارندمعرکه‌گیری اراذل و اوباش در سبزوار / وجهه‌ای تاریخی که مخدوش می‌شود اختلاف نظر در انتخاب سرمربی جدید ابومسلمزمین لرزه خراسان جنوبی را لرزاند/جزئیاتسهم خواهی ها روند انتخاب استاندار خراسان رضوی را با مشکل روبرو کرد/ دولت به شعار اعتدال و تدبیر عمل کندعکس/وقتی خداداد عزیزی جوان بودتصویر : بازدید استاندار خراسان رضوی از نمایشگاه السیتتصویر: پژمان با چهره ای متفاوتدستگیری مردان‌عنکبوتی در خراساندستگیری شكارچی غیر مجاز در جوین اخلاق سرلوحه کار خبری مشهدنیوزترکیب 7 نفره هیات داوری جبهه متحد در خراسان