۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 10253     
رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی:

هدف اصلی من از حضور در اتاق بازرگانی تحقق اقتصاد مقاومتی است/ اتاق بازرگانی به هیچ جریان سیاسی تعلق ندارد

۱۳۹۳ جمعه ۱۵ اسفند ساعت 12:03

به گزارش مشهد نیوز، محمد حسین روشنک کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی مشهد، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ذره ای از اقتصاد مقاومتی کوتاه نخواهم آمد تصریح کرد: باید به مولفه های اقتصاد مقاومتی باور داشته باشیم و تنها دلیل من برای خروج از لیست مشترک ائتلاف دیگر همین موضوع بوده است.


روشنک با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی باید در مسیر اتاق بازرگانی حرکت کند خاطر نشان کرد: در طول  فعالیت های اقتصادی ام ذره ای از اقتصاد مقاومتی عدول نکرده ام و قطعا در آینده نیز در همین مسیر حرکت می کنم.


وی خاطر نشان کرد: بدهکاری که طلبکارش راضی نباشد گناهکار است، این همان موضوعی است که مقام معظم رهبری بارها به آن تاکید داشته اند، حال عده ای در این میان می گویند که ما به بدهکاری معوقه افتخار می کنیم.


رئیس اتحادیه صادرگنندگان خراسان رضوی گفت: در گذشته نیز عده ای به معوقات بانکی افتخار می کردند و همین افراد زیان های جبران ناپذیر مالی را به اتاق بازرگانی متحمل کردند.
روشنک با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی برای همه است و به جریان خاصی تعلق ندارد تصریح کرد: در استان خراسان رضوی بیش از 10 هزار بنگاه اقتصادی فعالیت می کنند اما متاسفانه عده ای اجازه نداده اند این بنگاه های اقتصادی رشد کنند و به مردم معرفی شوند.


وی اظهار داشت: اتاق بازرگانی به همه تعلق دارد سئوال اساسی این است که چرا فقط باید 1200 کارت بازرگانی در استان خراسان رضوی صادر شده باشد. حتی اگر اسم من در لیست مقابل نیز گنجانده شده بود نمی توانستم از لحاظ دیدگاهی با دوستان کنار بیایم، منافع اتاق بازرگانی به همه جریانات سیاسی تعلق دارد.


رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی تصریح کرد: برخی از افراد که کاندیدا شده اند هنوز نتوانسته اند مشکلات خود را حل کنند در این شرایط می خواهند وارد اتاق بازرگانی شده و مشکلات اقتصادی شهر را حل کنند.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی من تحقق اقتصاد مقاومتی است خاطر نشان کرد: تنها راه حل تحقق اشتغال و بهبود فضای کسب و کار در شهر مشهد نیز تحقق اقتصاد مقاومتی است.
روشنک با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات جدی شهر مشهد کمبود آب است خاطر نشان کرد: روستاهای اطراف مشهد همه با مشکل جدی آب روبه رو هستند و در این میان نیز اتاق بازرگانی باید به این موضوع رسیدگی کند و موانع موجود در این زمینه را حل کند.
رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی مشهد مقدس تصریح کرد: آقایانی که مدعی اقتصاد کلان هستند در طول سال های گذشته چه طرحی در این زمینه ارائه کرده اند، اصلا به بحران کم آبی مشهد توجه کرده اند ؟ این سئوالات اختلافات جدی من با برخی از دوستان را مشخص می کند.


رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی در پاسخ به این سئوال که چرا اسم رئیس اتاق بازرگانی در لیست ما نیست؟ گفت: در لیست اولیه اسم رئیس اتاق دیده می شد اما متاسفانه به دلیل شیطنت برخی از افراد اسم ایشان از لیست ما کنار رفت. آقای شافعی بارها عنوان کرده اند که من متعلق به همه فعالین اقتصادی هستم.
 

کلمات کلیــدی : اقتصاد مقاوتی ,
اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :