۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 10492     
یادداشت امیر شهلا، نامزد نظرسنجی چهره سال مشهد در حوزه سیاسی؛

از اقدام خلاقانه مشهد نیوز تشکر می کنم/ به چهره های برگزیده، علی الخصوص برادر ارجمند جناب آقای بنی هاشمی تبریک عرض می نمایم

امیر شهلا، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و یکی از نامزدهای بخش سیاسی، یادداشت زیر را در اختیار پایگاه خبری تحلیلی مشهد نیوز قرار داده است.
۱۳۹۳ جمعه ۲۹ اسفند ساعت 11:17
مشهد نیوز:
 
نظرسنجی های انتخاب چهره سال مشهد در حوزه های مختلف دیروز به پایان رسید و نتایج نهایی اعلام شد.
 
امیر شهلا، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و یکی از نامزدهای بخش سیاسی، به همین مناسبت نوشت:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
١- از اقدام خلاقانه سایت وزین مشهد نیوز كه هر سال با برپایی نظرسنجی های مردمی، اقدام به سنجش نبض و ذائقه مخاطبین پرشمار خود می كند، به سهم خویش تشكر می كنم. 
 
زیبایی و جذبه بالای این ابتكار مشهدنیوز به حدی است كه دیگر سایت ها و رسانه های الكترونیك نیز برای تامین نظر خوانندگان خود و پاسخگویی به این مطالبه مخاطبین، مبادرت به انجام چنین نظرسنجی هایی كرده و در روزهای پایانی سال، وجد و نشاط زائدالوصفی را در میان جامعه هدف خویش ایجاد می نمایند. 
 
٢- از حسن نظر دستندركاران این رسانه فراگیر كه امسال در نظرسنجی چهره های سیاسی شهر نام اینجانب را نیز در لیست منتخبین شان گنجاندند، كمال سپاسگزاری را دارم.
 
٣- از آن دسته از شركت كنندگان این نظرسنجی كه با حسن اعتماد به اینجانب، سرمایه اعتماد و رأی خویش را به نام حقیر ارسال نمودند، تشكر می كنم.
 
٤- به چهره های برگزیده این سلسله نظرسنجی در حوزه های مختلف، علی الخصوص برادر ارجمند جناب آقای بنی هاشمی، دبیر محترم جبهه پیروان خط امام و رهبری كه با رای شركت كنندگان، به عنوان چهره منتخب سال١٣٩٣ انتخاب شدند، تبریك عرض می نمایم. بی شك برگزیده شدن به عنوان چهره سال از نگاه افكار عمومی، واجد مسوولیت های اجتماعی خطیری است كه رعایت اخلاق، تقوی و منش انسانی- اسلامی، بخشی از این مسوولیت های خطیر و سنگین است. برای ایشان و اعضای محترم جبهه پیروان خط امام و رهبری استان در عرصه خدمتگزاری به ساكنان نجیب و سلحشور آستان ملائك پاسبان رضوی آرزوی توفیق و بهروزی می نمایم.
 
٥- همچنین مراتب ارادت و احترام خود را به دیگر نامزدین انتخاب چهره سیاسی این نظرسنجی، به ویژه استاندار محبوب و پرتلاش استان خراسان رضوی، جناب آقای رشیدیان ابراز می دارم. برای تمامی كارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران، به ویژه خادمین مردم در دولت تدبیر و امید آرزوی تداوم سعادت خدمتگزاری به ملت عزیز ایران را دارم.
 
والسلام علیكم و رحمه الله
 
امیرشهلا/ ١٣٩٣/١٢/٢٨
کلمات کلیــدی : چهره سال 1393 ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تقدیر از چهره سال 1393 مشهد در حوزه جوان/اهدای تندیس به حمید سپیدنام ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۴ خرداد
2 از اقدام خلاقانه مشهد نیوز تشکر می کنم/ به چهره های برگزیده، علی الخصوص برادر ارجمند جناب آقای بنی هاشمی تبریک عرض می نمایم ۱۳۹۳ جمعه ۲۹ اسفند
3 چهره های سال 1393 مشهد ۱۳۹۳ جمعه ۲۹ اسفند
4 فرصت مشارکت در نظرسنجی‌های‌ انتخاب چهره سال مشهد تمدید شد ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند
5 چهره سال 1393 در مشهد؟!/ نظرسنجی همزمان دو حوزه سیاسی و اقتصادی ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ اسفند
6 حرکت زیبای رسانه‌ی مردم‌مدار ˝مشهدنیوز˝ در خاطره‌ی تاریخ فرهنگ و هنر خطه‌ی خورشید جاودانه خواهد شد/ بی‌هیچ تعارفی همه‌ی گزینه‌های این نظرسنجی را والاتر، برتر و تأثیرگذارتر از خود می‌دانم ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۴ اسفند
7 چهره سال 1393 در مشهد؟!/ گام سوم، حوزه جوان ... ۱۳۹۳ شنبه ۲۳ اسفند
8 چهره سال مشهد در حوزه‌ فرهنگی- هنری به انتخاب مخاطبان مشهدنیوز ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۹ اسفند
9 چهره سال 1393 در مشهد؟!/ گام دوم، حوزه اجتماعی ... ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۸ اسفند
10 چهره سال 1393 در مشهد!/ گام نخست، حوزه فرهنگ و هنر ... ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۳ اسفند
11 چهره سال مشهد؟! ۱۳۹۳ سه شنبه ۵ اسفند


mohammadreza : احسنت جناب شهلا
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :