۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 10509     
یادداشت سید محسن بنی هاشمی، چهره سال مشهد در حوزه سیاسی؛

مشهد شهری مقدس و پایگاه ایمان اسلامی است/اصولگرا کسی است که به پنج اصل اسلام، انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی، مقام معظم رهبری، و قانون اساسی ایمان و باور دارد

سید محسن بنی هاشمی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی، یادداشت زیر را در اختیار پایگاه خبری تحلیلی مشهد نیوز قرار داده است.
۱۳۹۳ جمعه ۲۹ اسفند ساعت 21:45

 به نام خدا،

پس از اهداء سلام و عرض ارادت حضور محترم خدمتگزاران سایت مشهد نیوز، و بازدیدکنندگان این سایت محترم، و شرکت کنندگان در نظرسنجی های سال 1393، مطالب زیر را تقدیم می دارم:
 
1- از حسن ابتکار سایت محترم مشهد نیوز و زحماتی که در انتخاب مردمی چهره سال در حوزه های مختلف کشیده اند، تشکر و قدردانی می نمایم.
2- از ابراز لطف دوستانی که در نظرسنجی چهره سیاسی سال 93 مشهد مقدس نسبت به اینجانب و سایر عزیزانی که در این برنامه به عنوان نامزد حضور داشتند ابراز نمودند، تشکر می کنم.
 
3- مشهد شهری مقدس و پایگاه ایمان اسلامی است. از نظر اینجانب اصولگرا کسی است که به پنج اصل اسلام، انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی، مقام معظم رهبری، و قانون اساسی ایمان و باور دارد.
 
4- از دیدگاه اینجانب، شش برادر نام برده در نظرسنجی چهره سیاسی سال 93 مشهد، در این پنج اصل مشترکند.
 
5- در جهت تحکیم و پیروی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، اینجانب و سایر اعضای تشکل های زیرمجموعه جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی، با تمام دوستان و علاقه مندان و پیروانی که در این مسیر حرکت می کنند، اعلام همبستگی و همکاری می نماییم.
 
امضاء: با تشکر و قدردانی فراوان: سید محسن بنی هاشمی، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی، و دبیر انجمن اسلامی مهندسین خراسان. جمعه 1393/12/29
کلمات کلیــدی : سید محسن بنی هاشمی ,
اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :