۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 10583     

ابراز رضایت معاون رئیس جمهور از فعالیت‌های شهرداری مشهد در ایام نوروز

۱۳۹۴ سه شنبه ۴ فروردين ساعت 19:49

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور با ابراز رضایت از فعالیت‌های شهرداری مشهد در ایام نوروز امسال گفت: در حال حاضر نظافت سطح شهر مشهد بسیار خوب است که این نشان دهنده اهتمام ویژه مسوولان شهری این کلانشهر مذهبی می‌باشد.


معصومه ابتکار با بیان اینکه تهران نیز دیروز نخستین روز هوای پاکش در سال جدید را گذراند، افزود: هوای شهر مشهد هم در روزهای اخیر بسیار با طراوت و خوب بوده که بارندگی‌های روز گذشته در این پاکی هوا بی‌تاثیر نیست.


وی با درخواست از زائران و مجاوران شهر امام رضا(ع) برای نگهداری از پاکیزگی شهر مشهد، ادامه داد: هوای مطلوب شهر مشهد در حالی اتفاق افتاده که میزان خودورهای ورودی به این شهر در ایام نوروز افزایش یافته است.


معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور با تقدیر از شهرداری مشهد برای اهتمام به طراوت و پاکیزگی این شهر در نوروز 94 یادآور شد: نوروز، عید طبیعت است و مردم نیز باید با آگاهی هر چه بیشتر در خصوص مواجهه با طبیعت، سرسبزی و طراوت بیشتری را به جامعه بدهند.


وی با اشاره به جلوه‌هایی از طبیعت زیبای پیرامون زندگی انسان متذکر شد: فضای سبز، مراتع، جنگل‌ها، رودخانه‌ها و صدای پرندگان از جمله زیبایی‌ها و قدرتی است که خدای متعال به ما هدیه داده و باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.


ابتکار همچنین در خصوص اقدامات و تمهیدات سازمان حفاظت از محیط زیست کشور برای 13 فروردین خاطرنشان کرد: در همین راستا برنامه‌های ویژه‌ای برای آگاهی بخشی بیشتر به مردم در خصوص مواجهه با طبیعت در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

 

 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :