۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 12475     

تناقض شخصیت‌ها ویژگی بارز تئاتر «نگهبان و اژدها» است

تسنیم
کارگردان تئاتر مشهد مقدس گفت: تناقض شخصیت‌ها ویژگی بارز تئاتر «نگهبان و اژدها» است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۱ مرداد ساعت 16:57

سحر رضوانی اظهار داشت: هدف اصلی گروه نمایشی نیمکت در ابتدا درام نویسی به شکل حرفه‌ای بود و پس از آن برخی از نمایشنامه‌های تولید شده را به اجرا درآورد.

وی افزود: نمایش «نگهبان و اژدها» در یک فضای دانشجویی نوشته شد و احساس خاصی به آن دارم، این کار در جشنواره‌های دانشجویی نیز شرکت کرد و مقام های خوبی نیز به دست آورد.

رضوانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه اجرای عمومی نگهبان و اژدها با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شد و به‌نظرم این نمایش توانسته است با مخاطبان خود ارتباطی مناسب برقرار کند.

وی افزود: مدتی است که شاهد این هستیم که مخاطب دائمی تئاتر در مشهد شکل گرفته و عده‌ای برای دیدن نمایش‌ها به سالن‌ تئاتر می‌آیند و به نظرم باید برای این مخاطبان خوراک مناسب و در خوری فراهم کرد.

این کارگردان تئاتر با اشاره به اینکه نمایش نگهبان و اژدها به عنوان کار برگزیده جشنواره دانشگاه آزاد انتخاب شده است گفت: در نگهبان و اژدها تلاشم بر این بود تا به مخاطب خود نزدیک شوم، تناقض میان شخصیت‌ها از ویژگی‌های این نمایش است.

وی افزود: اژدها در این نمایش که نماد اسطوره است به شکلی واقعی و در فضایی رئال روایت می‌شود و به نظرم این ویژگی از مشخصات اصلی این نمایش است که آن را برای مخاطب جذاب می‌کند.

 

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :