۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 12646     
مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد تاکید کرد:

اجرای قانون برای تمامی افراد حقیقی ، حقوقی و سازمان های دولتی الزامی است

رضوی کیا در گفتگو باخبرنگار پایگاه خبری مشهد نیوز اظهار داشت: اجرای قانون برای همه اشخاص حقیقی ، حقوقی و سازمان های دولتی و غیر دولتی الزامی است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ مرداد ساعت 22:04

 

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد با تایید پملپ ساختمان اداره کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی در صبح امروز تاکید داشت: شهرداری قانون را برای همه افراد چه حقیقی یا حقوقی لحاظ می کند.
 
وی خاطرنشان کرد: از سال 92 تاکنون اخطار های زیادی مبنی بر پرداخت جرایم ساختمانی به اداره کل ارشاد اسلامی خراسان  رضوی ارسال شده است و این پرونده 2 سال در حال پیگیری بود.
 
رضوی کیا افزود: اما امروز صبح پس از تایید کمیسیون ماده صد و دستور مقام قضایی ساختمان این اداره به صورت کامل پلمب شد.
 
مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد تصریح کرد: تمامی اقدامات بر اساس دستورات قانونی بوده است و ما عقیده داریم که قانون برای همه یکسان است.
 
وی با بیان اینکه پس از این پلمب پیگیری های بسیاری توسط مدیران اداره ارشاد اسلامی خراسان رضوی صورت گرفت گفت: ساختمان اداره کل ارشاد پس از قول های مدیران این سازمان مبنی بر پرداخت هرچه سریع تر معوقات و جرایم در بعد از ظهر امروز با دستور قضایی فک پلمب گردید.
 
گفتنی است که دو روز قبل از پلمب فرصت 48 ساعته ای در اختیار این اداره قرار گرفته اما به گفته برخی مدیران شهری آن ها به هیچ کدام از این اخطار ها و فرصت ها توجه نکردند.
 
 
 
 
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :