۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 13109     

راهنمای برطرف کردن مشکل شارژ آیفون

به احتمال زیاد خیلی‌ها با مشکل شارژ آیفون روبه‌رو شده‌اند. گوشی خود را به شارژر متصل می‌کنید، اما به نظر می‌رسد که گوشی متوجه اتصال کابل به خودش نشده است. در این حالت ممکن است چندبار گوشی را به آرامی تکان دهید یا حتی یک بار کابل را از آن جدا و دوباره متصل می‌کنید.
۱۳۹۴ دوشنبه ۳۰ شهريور ساعت 18:42

این مشکلی است که اکثر افرادی که آیفون دارند با آن روبه‌رو شده‌اند. شاید در ابتدا فکر کنید که کابل شارژر خراب شده و باید آن را عوض کنید. البته این مشکل با تعویض کابل برطرف نمی‌شود و باز هم در زمان شارژ به دردسر می‌افتید. اینجاست که احتمال اینکه مشکل مربوط به گوشی باشد، افزایش پیدا می‌کند.
برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید به فروشگاه‌های رسمی اپل بروید یا حتی می‌توانید از یک راه دیگر استفاده کنید. بسیاری از کاربران زمانی که از گوشی استفاده نمی‌کنیم، آن را در جیب‌شان می‌گذارند. در این حالت ممکن است پرز برخی از لباس‌ها وارد محل پورت شارژ گوشی شود و این اتفاق باعث می‌شود که گوشی متوجه نشود که شارژر به آن متصل شده است. هر چند وقت یکبار سعی کنید که محل پورت شارژ گوشی را با گیره یا وسیله‌ای نازک تمیز کنید. در زمان تمیز گردن این قسمت حتما غافلگیر خواهید شد و مشاهده می‌کنید که پرزهای زیادی از آن خارج می‌شوند. پس از تمیز کردن این قسمت بار دیگر کابل را به گوشی متصل کنید و مشاهده خواهید کرد که آیفون شارژ می‌شود.
پس اگر شما هم این مشکل را دارید یا کسی را می‌شناسید که از این مشکل رنج می‌برد، از این راه حل استفاده کنید یا آن را به افراد دیگر پیشنهاد دهید.

 

iphone-charger-apple-1

 

 

 

منبع:http://mag.digikala.com

کلمات کلیــدی : آیفون , شارژ , موبایل ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اسامی واردکنندگان رسمی آیفون منتشر شد + سند ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ مرداد
2 ۱۵ فروشگاه ˝آیفون˝ در مشهد تعطیل شد ۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد
3 گلایه شهروندان از تبلیغاتی که به در و دیوار خانه‌ها چسبانده می‌شود/ موضوع، قابلیت پیگیری قضایی دارد ۱۳۹۴ پنج شنبه ۵ آذر
4 راهنمای برطرف کردن مشکل شارژ آیفون ۱۳۹۴ دوشنبه ۳۰ شهريور
5 عکس/ خواستگاری با 99 آیفون 6! ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبان
6 هواپیمای اختصاصی برای پرواز آیفون 6 + تصاویر ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۷ شهريور
7 آیفون6 در تهران رونمایی شد +عکس ۱۳۹۳ شنبه ۲۲ شهريور
8 آیفون۶ سلطنتی /تصاویر ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۰ شهريور
9 فروش کلیه برای خرید آیفون ! ۱۳۹۱ شنبه ۱۹ فروردين


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :