۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 13910     

پرسپولیس از سد سیاه جامگان مشهد گذشت/ کاظمی: نقطه ضعف تیم را فهمیدم

فرهاد کاظمی پس از شکست 2 بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: 2 گلی که خوردیم بازیکنان ما خوب پرس نکردند و اشتباه‌های فراوانی داشتیم و می‌خواستیم با 4 مهاجم بازی کنیم ولی بازیکنان ما تاکتیک پذیر نبودند. تنها تجربه من از این باخت این بود که نقطه ضعف تیم را فهمیدم.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر ساعت 18:22

مشهد نیوز:

در هفته نهم لیگ برتر فوتبال دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان از ساعت 15 در ورزشگاه ثامن‌الحجج(ع) به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بازی مهیج و نزدیک تیم پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک پیروز میدان شد.

به گزارش تسنیم، رامین رضاییان در دقیقه 41 و فرشاد احمدزاده در دقیقه 72 گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند و علیرضا نقی‌زاده در دقیقه 82 تک گل سیاه‌جامگان را وارد دروازه ایمان صادقی کرد.

در ترکیب تیم سیاه‌جامگان محسن فروزان، امیر تیزرو، سید میثم حسینی، سالار افراسیابی، احمد کامدار، سعید واسعی، رضا عنایتی، رضا شربتی، علیرضا نقی‌زاده، حسین زامهران و بهروز افشار توسط فرهاد کاظمی به بازی گرفته شدند.

برانکو ایوانکوویچ هم برای این دیدار از ایمان صادقی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، رضا خالقی‌فر، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی استفاده کرده است.

در دقایق حساس مسابقه چه گذشت؟

به گزارش فارس، پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و ارسال بازیکنان از سمت راست در ثانیه 22 روی سر مهدی طارمی فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاه‌جامگان بیرون رفت.

در دقیقه 2و 3 پرسپولیس صاحب دو کرنر شد که این ضربات حاصلی برای این تیم نداشت.

تا دقیقه 9 مسابقه پرسپولیس مدام روی دروازه سیاه‌جامگان حمله کرد و مدافعان این تیم توپ را برگشت دادند.

در دقیقه 10 ضربه کاشته پرسپولیس در محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید که ضربه او به جای اینکه به سمت دروازه برود به آسمان رفت!

در دقیقه 15 شوت احمد نورالهی از پشت محوطه جریمه سیاه جامگان را فروزان دروازه‌بان این تیم مهار کرد.

تا دقیقه 18 سیاه جامگان هیچ حمله‌ای روی دروازه پرسپولیس نداشت. در این دقیقه یک پرتاب اوت باعث شد که توپ به محوطه جریمه پرسپولیس برسد که مدافعان آن را برگشت دادند.

اولین کرنر سیاه‌جامگان در دقیقه 19 به دست آمد که ایمان صادقی دروازه‌بان پرسپولیس ضربه را در چند مرحله مهار کرد.

در دقیقه 24 تماشاگران دو تیم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را تشویق کردند.

در دقیقه 25 شوت بازیکن سیاه‌جامگان با اختلاف زیادی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 29 پرسپولیس بازهم از جناح راست روی دروازه سیاه‌جامگان حمله کرد و توپ ارسالی را محسن فروزان دروازه‌بان سیاه‌جامگان مهار کرد.

در دقیقه 31 ضربه قیچی برگردان مهدی طارمی از داخل محوطه جریمه سیاه‌جامگان از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 35 ضربه کرنر پرسپولیس را فروزان دفع کرد.

در دقیقه 37 سیاه جامگان صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه حاصلی نداشت.

در دقیقه 40 ضربه کاشته پرسپولیس که بد زده شد را دروازه‌بان سیاه‌جامگان مهار کرد.

گل پرسپولیس: در دقیقه 41 ارسال فرشاد احمدزاده از جناح چپ در محوطه جریمه به رامین رضائیان رسید که او با ضربه سر گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 42 ضربه کاشته سیاه جامگان را صادقی دروازه‌بان پرسپولیس دفع کرد.

نیمه دوم:

در دقیقه 46 شوت فرشاد احمدزاده با اختلاف از کنار دروازه سیاه‌جامگان به بیرون رفت.

در دقیقه 47 ضربه کاشته سیاه جامگان را صادقی دروازه‌بان پرسپولیس مهار کرد.

در دقیقه 50 ضربه کاشته احمدزاده را دروازه‌بان سیاه ‌جامگان مهار کرد.

در دقیقه 52 ضربه کرنر سیاه‌جامگان حاصلی برای این تیم نداشت.

در دقیقه 56 شوت احمدزاده را دروازه‌بان سیاه‌جامگان مهار کرد.

در دقیقه 57 حسین زامهران صاحب یک موقعیت گلزنی شد که ضربه او از داخل محوطه شش‌قدم با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

در دقیقه 62 پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد تا این دقیقه سرخپوشان تهرانی 4 کرنر و سیاه‌جامگان 3 کرنر زده بودند.

تا دقیقه 70 هیچ اتفاق مهمی روی دروازه دو تیم رخ نداد.

گل دوم پرسپولیس: در دقیقه 73 ارسال امید عالیشاه از جناح چپ در محوطه جریمه روی سر فرشاد احمدزاده فرود آمد و او با یک ضربه دقیق گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه 74 شوت بازیکنان سیاه‌جامگان با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس راهی کرنر شد و کرنر هم حاصلی برای این تیم نداشت.

در دقیقه 76 مهدی طارمی درون محوطه جریمه سیاه‌جامگان سرنگون کرد اما داور این صحنه را خطای پنالتی ندانست و به مهاجم پرسپولیس هم کارت زرد نشان داد.

گل اول سیاه‌جامگان: در دقیقه 81 پرتاب اوت سیاه‌جامگان خطر ساز شد و توپ درون محوطه جریمه به علیرضا رمضانی رسید و او هم با یک شوت محکم گل اول سیاه‌جامگان را به ثمر رساند.

در دقیقه 84 ضربه سر جری‌ ریکاردو به تیرک افقی دروازه سیاه‌جامگان خورد و توپ وارد دروازه نشد.

در دقیقه 87 ضربه کاشته سیاه جامگان را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند.

در دقیقه 88 شوت جری ریکاردو را دروازه‌بان سیاه‌جامگان به کرنر فرستاد. ضربه کرنر زده شدو توپ به میلاد کمندانی رسید و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاه‌جامگان به بیرون رفت.

داور در نیمه دوم سه دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

اشکان خورشیدی داور مسابقه به مهدی طارمی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

این سومین برد پرسپولیس در این فصل بود و سرخپوشان توانستند با این پیروزی از رده دوازدهم به رده نهم جدول صعود کردند و رتبه‌شان تک رقمی شد. سیاه‌جامگان هم با 7 امتیاز در رده سیزدهم باقی ‌ماند. این اولین برد پرسپولیس بعد از درگذشت هادی نوروزی بود.

برانکو: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولس با اشاره به پیروزی تیمش برابر سیاه جامگان مشهد گفت: ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. با این حال از گرفتن این سه امتیاز خوشحالم.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر یک عصر امروز سه شنبه تیمش مقابل سیاه‌جامگان به خبرنگاران گفت: از خبرنگاران مشهدی عزیز عذرخواهی می‌کنم که به خاطر تاخیر پرواز به نشست خبری نرسیدم. ایام محروم را هم به شما تسلیت می گویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اوضاع پرسپولیس پس از مرگ هادی نوروزی کاپیتان این تیم گفت: به خاطر درگذشت نوروزی در غمی بزرگ قرار داریم و به خاطر همین این برد برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است. حالا می‌توانیم این پیروزی را به هادی نوروزی و خانواده اش و هواداران پرسپولیس تقدیم کنیم.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه با ابراز خرسندی از پیروززی تیمش برابر سیاه جامگان گفت: چیزی که من را خوشحالم می کند این است که توانستیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم. ما موقعیت های زیادی داشتیم که می توانستیم گل های بیشتری را هم بزنیم. امیدوارم در ادامه مسابقات لیگ هم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه از این پیروزی خوشحال است گفت: از بازیکنانم تشکر می کنم و امیدوارم طوری بازی کنند که در آینده هم بتوانند باعث خوشحالی هواداران شوند.

برانکو در مورد قضاوت داور این دیدارر نیز گفت: تمایل ندارم در مورد داوری صحبت کنم و تمام تمرکزم رو تیمم گذاشته‌ام و طبیعی است داوران هم اشتباه می‌کنند اما نمی‌خواهم خودم را درگیر این مسایل کنم.

ایوانکوویچ با اشاره به اینکه تیمش از تعطیلات استفاده خوبی کرده است گفت: این تعطیلات برای هیچ تیمی خوب نیست چرا که بازیکنان آمادگی و قرار داشتن در شرایط مسابقه را از دست می‌دهند. در این ایام بازیکنانی که با ما مانده بودند خوب کار کردند و به همین خاطر شرایط بهتر شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در دیدار برابر ملوان قطعا از سوشا مکانی درون دروازه استفاده خواهد کرد گفت: سوشا دروازه بان ما در دیدار برابر ملوان است. هر چند که صادقی نیز نمایش خوبی داشت و توانست موقعیت هایی که بحران ساز بود را مهار کند. او در شروع لیگ فرصت زمان کوتاهی در تمرینات ما حضور داشت اما در ماه های اخیر پیشرفت خوبی داشته است.

کاظمی: نقطه ضعف تیم را فهمیدم

فرهاد کاظمی پس از شکست 2 بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: فاکتور اول که جسارت است را در تیم نداریم وبازیکنان ما هنوز به خودباوری نرسیده‌اند و 2 بر یک عقب بودیم و به خاطر عدم تاکتیک پذیری و نداشتن جسارت باختیم.  بهترین فاکتوری که دیدم هواداران خوب مشهدی بودند و اگر اینگونه بخواهیم فوتبال بازی کنیم شرایط‌مان سخت می‌شود و ایرادها هم به مربی برمی‌گردد.

وی ادامه داد: 2 گلی که خوردیم بازیکنان ما خوب پرس نکردند و اشتباه‌های فراوانی داشتیم و می‌خواستیم با  4 مهاجم بازی کنیم ولی بازیکنان ما تاکتیک پذیر نبودند. تنها تجربه من از این باخت این بود که نقطه ضعف تیم را فهمیدم.

وی در مورد داوری گفت: داور بسیار ایده‌ال سوت زد و خوب بازی را آرام کرد و ای کاش بازیکنان ما شجاعت داشتند و به زمین می‌آمدند و ما تشکر می‌کنیم از حضور هواداران درآینده تیمی را به میدان می‌فرستیم که سرشار از تاکتیک پذیری خواهد بود.

سرمربی سیاه‌جامگان در مورد از کامدار شاکی بوده گفت: نه از احمد کامدار شاکی نبودم و می‌گویم بازیکن باید شهامت داشته باشد و اگر 6 تعویض داشتم او را در دقیقه 10 عوض می‌کردم و بازیکنان ما تاکتیک‌های من را اجرا نکردند و همه این مسائل به مربی برمی‌گردد و این ضعف خود من است و به کسی کار ندارم. عنایتی 90 دقیقه بازی کرده جنگید و توپ گرفت ولی یک جوان داشتیم مدام توپ را لو داد در گوشه زمین ایستاده بود.

وی در مورد نقی‌زاده گفت: چند بازیکن مثل او داریم او در تیم امید شکل گرفته است رضا شربتی خودش را باور کند بالاتر از نقی‌زاده هم خواهد رسید. 7 هافبک وسط داریم اما هافبک کنار نداریم و این ضعف است. با کار در تمرینات و اضافه کردن نفرات مورد نظر تیم را تقویت می‌کنیم.

سرمربی سیاه‌جامگان در مورد اینکه با این داشته‌ها چه رتبه‌ای خواهید داشت، گفت: این تیم باید در لیگ برتر بماند و هواداران و رسانه‌ها تنها حامی ما هستند حیف است این تیم سقوط کنند همیشه می‌گویم که مردم این استان خیلی قانع هستند و مردم برای بازیکنان دست زدند و این خجالت دارد  زیرا همه ما باید از نظر روحی با این بازی جریمه شویم ولی من رتبه را نمی‌گویم. زمانی که ذوب آهن بودم گفتم جز تیم‌های ششم می‌شویم ولی یک امتیاز از دست دادیم و هشتم شدیم من دنبال این صحبت‌ها نیستم که خودم را به چالش ببرم و فقط باید خیلی خیلی کار کنیم. قطعا سقوط نخواهیم کرد و در دور برگشت جز 4 تیمی خواهیم بود که خوب نتیجه گرفته است.

وی در مورد اینکه احترام متقابل باید باشد گفت: احمق‌ها به گذشته فکر می‌کنند و من به گذشته کاری ندارم و من در مشهد کار کرده‌ام و در این شهر همه به من کمک کرده‌آند و آدمی که بگوید به تنهای می‌توانم کار کنم اشتباه کرده است و ما در چارچوب سازمانی خود پزشک نداریم و حقیقت را دوست دارم و واقعیت را قبول می‌کنم و از اینکه نتوانستم دین خود را به تماشاگران مشهدی ادا کنیم ناراحت هستم.

کاظمی در مورد دستیار اول و دومش گفت: من خودم تدارکات هستم و همه باید دست به دست هم بدهیم و کار کنیم. تیم اکنون پزشک ندارد و اگر نیاز باشد یک پزشک هم بیاورم.

وی در مورد مصاحبه‌هایش گفت: اول مصاحبه‌ام را با خبرنگاران استانی حرف می‌زنم و بعد خبرنگاران تهرانی امروز من در نشست خبری صحبت می‌کنم و سایر مصاحبه‌ها را روی سایت باشگاه می‌گذارم. صحبت‌هایم را الان در نشست خبری مطرح کردم.

وی در مورد مدیر رسانه‌ای تیم گفت: حق طبیعی من است که مدیررسانه‌ای انتخاب کنم ولی من مطمئن باشید که مدیر رسانه‌ای را از شهر دیگری انتخاب نمی‌کنم و شاید حکم آبادی برگردد و شاید هم از بین شما یکی را انتخاب کنم.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 عکس/ مهاجم هندوراسی پرسپولیس در حرم امام رضا(ع) ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۹ مهر
2 ماجرای عجیب موز خوردن دروازه بان سیاه جامگان در جریان بازی با پرسپولیس + تصاویر ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۹ مهر
3 حاشیه های دیدار سیاه‌جامگان- پرسپولیس/ حضور فرزند و پدر کاپیتان فقید پرسپولیس در ورزشگاه ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر
4 پرسپولیس از سد سیاه جامگان مشهد گذشت/ کاظمی: نقطه ضعف تیم را فهمیدم ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر
5 برگزاری مراسم یادبود هادی نوروزی و ریحانه بهشتی پیش از بازی سیاه‌جامگان و پرسپولیس ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر
6 حضور هواداران مشهدی پرسپولیس در فرودگاه ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر
7 بازرگان انگلیسی در مشهد! ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :