۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 14518     
پرسش و پاسخ خبرنگاران در حاشیه جلسه امروز شورای شهر

شهردار مشهد: به هیچ فردی، ریالی خارج از ضوابط قانونی پرداخت نشده است

شهردار مشهد گفت: شهرداری خارج از ضوابط قانونی ریالی به فردی پرداخت نکرده است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۶ آبان ساعت 18:43

مشهد نیوز: سید صولت مرتضوی در حاشیه جلسه شورای شهر امروز جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون به هیچ فردی خارج از ضوابط قانون ریالی پرداخت نشده است.

به گزارش تسنیم، وی با اشاره به فعالیت‌های خوب معاونت اقتصادی شهرداری مشهد افزود: در این زمان که رکود بسیار زیادی بر کشور حاکم است جذب این مقدار سرمایه در شهر مشهد کار بسیار ارزشمندی بوده است.

شهردار مشهد نمره معاونت اقتصادی را 18 عنوان کرد و افزود: اینکه برخی می‌گویند که معاونت اقتصادی در حال افت است، سخنی اشتباه است.

مرتضوی در پاسخ به این سئوال که میزان ارقام اعلام شده حقوق مدیران توسط شما و اعضای شورا با یکدیگر تناسب ندارد، گفت: این موضوع را بروید از آنانی که این را می‌گویند، بپرسید.

هم چنین به گزارش ایسنا، صولت مرتضوی در پاسخ به این سوال که دریافتی شهردار مشهد تا کنون چه میزان بوده است، گفت: تا کنون هیچ دریافتی خلاف شرعی نداشته‌ام.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 شهردار مشهد: به هیچ فردی، ریالی خارج از ضوابط قانونی پرداخت نشده است ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۶ آبان
2 انتظاری هروی: حقوق کارکنان شهرداری را نباید رسانه‌ای کنیم/ سبب نارضایتی و اعتراض مردم می‌شود!/ اگر به مدیران بگوییم بیشتر از پنج میلیون تومان حقوق نمی‌دهیم، همه می‌روند ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۶ آبان
3 دیمه کار مدعی شد: برخی مدیران شهرداری کارانه 10 میلیونی دریافت می‌کنند/ معاون شهردار مشهد: بنده امسال به‌ صورت ماهانه هشت میلیون و 300 هزار تومان دریافت کردم/ با کارانه 1.5 میلیونی، حقوقم به 10 میلیون تومان می‌رسد/ سرویها: در گذشته توزیع کارانه شفافیت لازم را نداشت ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۲ مهر
4 اظهارات صولت مرتضوی در خصوص شایعه "حقوق 30 میلیونی مدیران شهرداری"، مصوبه کاهش تعداد اعضای شورای شهر و اتمام حفاری خط دو قطارشهری ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۲ مهر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :