۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 14523     

مذاکره با کلان شهرها و موسسات تامین مالی برای سرمایه گذاری در مشهد

سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، از مذاکرات جدی با شهرداری های کلان شهرها و موسسات تامین مالی در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش خبر داد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ آبان ساعت 11:11

سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد، از مذاکرات جدی با شهرداری های کلان شهرها و موسسات تامین مالی در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش خبر داد.

ژیلا حصاری درباره  علت سفر برخی مدیران شهرداری وشورای شهر به کیش اظهار کرد: این سفر به منظور  حضور در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش و معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری مشهد و انجام مذاکرات وهمچنین آشنایی با توانمندی های اقتصادی مجموعه ها و سازمان های تامین سرمایه در کشور صورت گرفت.

سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به سیاست های معاونت اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارج از استان و  افزایش مشارکت های کلان برای پیشبرد پروژه های زیرساختی و راهبردهای  اقتصادی مشهد با برخی از سازمان های تامین سرمایه ، مذاکراتی خوب و جدی انجام شد.

وی با اشاره به برنامه های شهرداری در زمینه تهاتر زمین و پروانه با سایر کلان‌شهرها  تصریح کرد: یکی از برنامه های پیش رو تهاتر زمین و پروانه با مجموعه ها وسازمان های اقتصادی در دیگر کلان شهرهای ایران است که در این زمینه نیز  با برخی نهادهای حاضر در نمایشگاه مذاکراتی شد.

حصاری از مذاکرات جدی با برخی از شهرداری های شهرهای بزرگ برای افزایش تعامل های اقتصادی خبر داد و افزود: در پنل  تامین منابع مالی صندوق زمین و مسکن این نمایشگاه که در قالب همایش اجراشده بود آقای مزجی، به عنوان معاون اقتصادی و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد  به ایراد سخنرانی پرداخت و توانمندی ها و ظرفیت های اقتصادی مشهد را معرفی کرد.

وی نتایج حاصل از حضور در این نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: جذب سرمایه از خارج از استان، یکی از رویکردهای اصلی شهرداری مشهد است که حضور در نمایشگاه های مرتبط از جمله راهکارهای پیشبرد این سیاست است.

 

 

منبع: روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :