۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 14568     
بصیری پور:

مشهد می تواند زیباترین شهر دنیا در 10 سال آینده باشد

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد قابلیت تبدیل شدن به زیباترین شهر دنیا را در 10 سال آینده دارد لذا در صورت افزایش 10 درصدی زیباسازی شهر به صورت سالانه، پس از 10 سال این مهم محقق می شود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان ساعت 20:36

غلامرضا بصیری‌پور در هفتمین همایش گرامیداشت مدیریت کیفیت شهرداری مشهد که در تالار شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه ما باید به زیبایی‌های شهر مشهد بیفزاییم، عنوان کرد: در این راستا اگر به زیباسازی شهر مشهد افزوده شود، در 10 سال آینده شاهد تبدیل شدن این شهر به یکی از زیباترین شهرهای کشور هستیم.


وی افزود: ایران اسلامی در دنیا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و اگر تولیدات و صادرات کالاهای بی‌کیفیت در جهان عرضه شود، فاجعه‌ای رخ خواهد داد.


عضو شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: مشهد قابلیت تبدیل شدن به زیباترین شهر دنیا را در 10 سال آینده دارد لذا در صورت افزایش 10 درصدی زیباسازی شهر به صورت سالانه، پس از 10 سال این مهم محقق می شود.

 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

کلمات کلیــدی : ,


حمید١٢ : ..... یعنی شهرهای نیویورک پاریس لندن مادرید میلان دبی شانگهای و هزاران شهر دیگه هیچ تغییری نداشته باشن که مشهد میخاد اول بشه تو دنیا؟ با این وضع برج سازی و خیابوناش وداشتن یک خط مترو، کم برخوردار بودن حواشی شهر و هزاران مشکل دیگه. انشا... صدسال دیگه البته بازم اگه شهرهای پیشرفته و مدرن همینطوری باقی بمونن.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :