۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 14616     

ابتکار پاییزی شهردار بجنورد

شهردار بجنورد برای استفاده شهروندان از فضای پاییزی و لذت قدم‌ زدن در برگ‌های زرد درختان، دستور داد در یکی از خیابان‌های شهر، برگ‌های ریخته شده از درختان جمع‌آوری نشود.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱ آذر ساعت 13:29

این روزها مرکز استان خراسان شمالی همچون سایر شهرهای کشور شاهد برگ‌ریزان پاییزی درختان است و این صحنه زیبایی را برای شهروندان رقم‌ زده است.

پاییز هم مثل سایر فصل‌های سال زیبایی‌های خاص خود را دارد که‌ به طور قطع برگ‌ریزان درختان در نوع جلوه خاصی را داشته که به انسان آرامش می‌بخشد.

این برگ‌ریزان در تمام شهرها و روستاها به‌واسطه قرار گرفتن در فصل پاییز روی‌ داده و نگارستانی از برگ‌ریزان درختان را ایجاد کرده است که چشم هر بیننده‌ای را نوازش می‌دهد.

شهر بجنورد به‌واسطه وجود هزاران درخت و بالا بودن سرانه فضای سبز، این روزها همزمان با فصل پاییز شاهد ریزش برگ درختان بوده که تصویر زیبایی را در این شهر بخشیده است.

برای نخستین بار به ابتکار شهردار خوش‌ذوق بجنورد، یکی از خیابان‌های این شهر با ممانعت از جمع‌آوری برگ درختان، مکانی برای پیاده‌روی شهروندان در فصل پاییز شده است.

این اقدام که با نصب بنری از سوی شهرداری در میدان مادر بجنورد همراه شده، از شهروندان برای استفاده از پاییز و راه رفتن بر روی برگ درختان دعوت‌ شده است.

همچنین طرح‌هایی از سوی شهرداری همزمان با پاییز در پارک شهر بجنورد به‌منظور استفاده شهروندان از این محیط همزمان با این فصل در حال اجراست.

 

 

منبع: فارس

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :