۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 14623     

سرپرست جدید هیئت كشتی خراسان رضوی معرفی شد

طی مراسمی که روز یکشنبه و با حضور مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی و جمعی از ورزشکاران برگزار شد محمود یعقوبی به عنوان سرپرست جدید هیئت كشتی خراسان رضوی معرفی شد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱ آذر ساعت 20:16

مراسم تودیع رئیس و معارفه سرپرست هیئت كشتی خراسان رضوی ظهر یکشنبه با حضور كوروش صبوریان مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی و جمعی از اعضای هیئت كشتی استان در محل سالن جلسات اداره كل ورزش وجوانان برگزار شد از زحمات سید علی بامشكی رئیس سابق این هیئت قدردانی و محمود یعقوبی به عنوان سرپرست جدید این هیئت معرفی شد.

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار كرد: مهندس مشكینی چندین بار از من خواسته بود كه با استعفای ایشان موافقت كنم اما چون رفتن ایشان مشكلات متعددی را برای هیئت كشتی استان ایجاد می كرد لذا نظر موافق نداشتم.

كوروش صبوریان با اشاره به وضعیت پر چالش هیئت كشتی استان در چند سال اخیر افزود: با این وجود خوشبختانه خراسان رضوی توانست در سال گذشته در عرصه كشتی در كشور یكی از افتخارآفرینان باشد.

وی با ابراز تاسف از عدم حضور كشتی گیران استان در تیم ملی كشتی بزرگسالان اظهار كرد: باید با همدلی و هم زبانی همه كشتی گیران استان بتوانیم روزهای موفقیت خود در تیم ملی كشتی بازگردیم.

وی با اشاره به اینكه در گذشته خراسان رضوی در بحث كشتی در ایران از جایگاه بالایی برخوردار بود، خاطرنشان كرد: اینكه یك خراسانی در راس فدراسیون كشتیی قرار دارد برای ما افتخار بزرگی است.

وی با اشاره به ضرورت آسیب شناسی در خصوص عملكرد كشتی استان در چند سال اخیر، تاكید كرد: خراسان رضوی امكانات بسیاری در حوزه ورزش دارد و تنها با همدلی می توانیم مجموعه ورزشی قدرتمند را در استان ایجاد كنیم كه این مسئله نیازمند رها كردن منافع فردی و تبعیت از منافع جمع است.

وضعیت اقتصادی كشتی گیران خوب نیست

در ادامه این مراسم سرپرست جدید هیئت كشتی خراسان رضوی با اشاره به عدم سخنرانی رئیس سابق هیئت كشتی استان گفت: من از ایشان انتظار داشتم گزارشی كوتاه از عملكرد سه ساله خود ارائه كنند كه ظاهرا ایشان تمایلی به این كار نداشتند.

وی افزود: در طول ۳۰ سال فعالیت حقیقی و حقوقی خود به دو نكته آموزش تئوری و عملی به وزرشكاران و استفاده از تجارب پیشكسوتان این عرصه توجه داشته و در ادامه فعالیت های خود نیز این دو نكته را در رأس فعالیت های خود قرار خواهم داد.

سرپرست هیئت كشتی خراسان رضوی ادامه داد: امیدوارم بعد از دوری ۳۲ ساله از مشهد مقدس بتوانم به جامعه كشتی این شهر خدمت كنم كه البته این كار سختی است.

وی با بیان اینكه جامعه كشتی ایران به امور مالی و اقتصادی توجهی ندارد، خاطرنشان كرد: امیدوارم بتوانم با حمایت و همراهی دوستداران كشتی استان برای كشتی گیران جایگاه مناسبی چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ موقعیتی در كشور ایجاد كنم.

کوچ کشتی گیران

اعتراض پهلوان «حمید قشنگ» یكی از نكات حاشیه ای این جلسه بود كه خطاب به مدیركل ورزش و جوانان استان و سرپرست جدید هیئت كشتی استان گفت: چرا رسول خادم باید یكی از بهترین كشتی گیران استان را در ازای پرداخت چند صد تومان بیشتر به تهران ببرد.

وی ادامه داد: من از مدیركل ورزش و جوانان استان درخواست دارم كه با پرداخت این هزینه نسبت به بازگشت امیر توكلی كشتی گیر موفق مشهدی به استان اقدام كند.
 

 

منبع: مهر

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :