۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 14758     

کشف 21 میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان‌رضوی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: لوازم آرایشی و بهداشتی, مواد غذایی, البسه مستعمل, پوشاک, سیگار, دارو, تلفن همراه و غیره عمده ترین کالاهای مکشوفه بوده است.
۱۳۹۴ شنبه ۷ آذر ساعت 22:08

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 8 ماهه نخست سال 94 بیش از 21 میلیارد و 605 میلیون ریال کالای قاچاق در استان کشف و ضبط شد.

راضیه علیرضایی اظهار داشت: در این مدت 11 هزار مورد بازرسی از محل‌های عرضه و نگهداری کالای قاچاق و 2610 گشت مشترک در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز, دانشگاه علوم پزشکی انجام شد که طی آن 459 پرونده تخلف قاچاق کالا تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

وی تصریح کرد: اولویت‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشهد, شامل ماهواره, آرایشی و بهداشتی, مشروبات الکلی, سیگار, البسه مستعمل, دارو و تجهیزات پزشکی, اسباب بازی, لوازم التحریر, مکمل های ورزشی, پوشاک , کیف و کفش, رایانه و لوازم جانبی, گوشی تلفن همراه, طلا و جواهر و سوخت است.

وی افزود: لوازم آرایشی و بهداشتی, مواد غذایی, البسه مستعمل, پوشاک, سیگار, دارو, تلفن همراه و غیره عمده ترین کالاهای مکشوفه بوده است.

 

 

منبع: تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :