۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 14760     

رییس شورای اسلامی استان خراسان رضوی انتخاب شد

غلامرضا بصیری پور با کسب اکثریت آرا برای سومین سال متوالی به مدت یک سال دیگر به عنوان رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی انتخاب و منصوب شد.
۱۳۹۴ شنبه ۷ آذر ساعت 22:17

در بیست و دومین جلسه شورای اسلامی استان خراسان رضوی که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی استان در تالار جلسات تالار شهر واقع در میدان شهدا برگزار شد، غلامرضا بصیری پور با کسب اکثریت مطلق آراء برای سومین سال متوالی دوره چهارم شوراها به عنوان رئیس شورای اسلامی استان خراسان رضوی انتخاب شد.

هم چنین آقایان تقی علیپور نماینده مردم سرخس در شورای اسلامی استان با کسب ۱۶ رای و غلامرضا شجاعی نماینده مردم زاوه در شورای اسلامی استان با کسب ۱۵ رای و حسین ایزدی فریمانی نماینده مردم فریمان در شورای استان با کسب اکثریت آراء به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

شایان ذکر است که با توجه به اینکه آقایان احمد احمدی زاده نماینده مردم شهرستان جغتای با کسب ۱۱ رأی و حسین ایزدی فریمانی نماینده مردم شهرستان فریمان با کسب ۹رای نتوانستند آرای لازمه را برای کرسی نائب رییسی این شورا کسب نمایند مقرر شد تا در جلسه بعدی شورای اسلامی استان خراسان رضوی با رای گیری مجدد اعضاء یکی از آنان به عنوان نائب رییس انتخاب شود.

اعضای شورای اسلامی استان خراسان رضوی متشکل از نمایندگان ۲۸ شهرستان های استان خراسان رضوی هستند که در راستای سیاست گذاری های شورا و رسیدگی به اهم مشکلات استان تشکیل می شود.
 

 

منبع: مهر

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :