۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 14837     

کشف بیش از 28 هزار پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق در مشهد

در هفته نخست آذرماه سال جاری تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز موفق شدند در کنترل محورهای مواصلاتی و بازرسی از شرکت های حمل و نقل بار در سطح شهرستان مشهد جمعاً تعداد 28 هزار و770 پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق را کشف و ضبط کنند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱۰ آذر ساعت 15:33

مشهد نیوز: دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی از  انهدام یک باند فعال در زمینه قاچاق کالاهای دخانی در مشهد، خبر داد.

به گزارش مشهد نیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد ابراهیم افشاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در هفته نخست آذرماه سال جاری تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز موفق شدند در کنترل محورهای مواصلاتی و بازرسی از شرکت های حمل و نقل بار در سطح شهرستان مشهد جمعاً تعداد 28 هزار و770  پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق را کشف و ضبط کنند.

وی افزود: نیروهای مذکور در گشت های تلفیقی که با نیروهای دامپزشکی انجام شد؛ تعداد 121 رأس احشام سبک و سنگین قاچاق و غیرمجاز را نیز کشف کردند.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: کشف 535 جفت کفش ورزشی، 22 هزار ثوب پوشاک، 14 دستگاه تلویزیون، 120 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت، 186 دستگاه رسیور، 534 عدد متعلقات ماهواره، از دیگر کشفیات بود.

افشاری ادامه داد: یک دستگاه موتور سیکلت سنگین، دو دستگاه خودروی سواری بلاصاحب قاچاق، مقداری داروهای خارجی و کشف 600 کیلوگرم البسه مستعمل به ارزش 350 میلیون ریال از چند فروشگاه غیرمجاز در خیابان راهنمائی مشهد در پایش مجدد طرح جمع آوری البسه مستعمل که سال گذشته در مشهد و چند شهرستان استان اجرا شده بود. مهمترین کشفیات پلیس مبارزه با قاچاق استان، در هفته گذشته است.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده همراه پرونده های متشکله در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفتند. 

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :