۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 14996     

درمان رایگان زائران پیاده در مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

با توجه به حضور میلیون ها زائر از سراسر کشور و اقصی نقاط دنیا در دهه پایانی ماه صفر در مشهد مقدس، تمامی پایگاه های اورژانس 115 جاده ای و شهری، تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی سطح استان به ویژه مشهد، آمادگی کامل و جامع برای هر گونه اقدام درمانی و احتمالا بحرانی را دارند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ آذر ساعت 20:31

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ارائه خدمات درمانی رایگان به زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) درمراکز زیر پوشش دانشگاه خبر داد.

محمد هادی مدقق گفت: بر اساس تصمیم ستاد مرکزی استقبال از زائرین پیاده استان، هزینه اقدامات درمانی برای زائرین پیاده دارای فرم ارجاع از جمعیت خدمتگزاران رایگان محاسبه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور میلیون ها زائر از سراسر کشور و اقصی نقاط دنیا در دهه پایانی ماه صفر در مشهد مقدس، تمامی پایگاه های اورژانس 115 جاده ای و شهری، تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی سطح استان به ویژه مشهد، آمادگی کامل و جامع برای هر گونه اقدام درمانی و احتمالا بحرانی را دارند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: اورژانس‌های بیمارستان‌های استان خراسان رضوی، بخش‌های بالینی و اتاق‌های عمل  با تامین کادر پزشکی و پرستاری و تجهیزات و ملزومات مورد نیاز برای ارائه خدمات احتمالی به زائران در آمادگی کامل هستند.

تامین امکانات دارویی و تجهیزات پزشكی مصرفی، ابلاغ به دارو خانه های اطراف حرم برای باز بودن در ایام شهادت ۲۸ و ۲۹ صفر و تشدید نظارت بر ارائه خدمات توسط داروخانه ها در این ایام از دیگر اقداماتی است که به منظور ارائه خدمات مناسب به زائران در این ایام پیش بینی شده است.

 

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :