۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15025     

رییس جمهور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد چه گفت؟ + تصاویر عیادت روحانی از بیماران

رییس جمهوری با اشاره به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات دولت یازدهم است چراکه موضوع سلامت مسئله ای مهم و اساسی در کشور به شمار می رود.
۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر ساعت 17:58

مشهد نیوز: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز جمعه در ادامه برنامه های سفر به مشهد مقدس با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، از بخش جراحی عمومی این بیمارستان بازدید و با اهدای شاخه ای گل به بیماران بستری در این بخش، از آنان عیادت کرد.

به گزارش مشهد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، رییس جمهوری در این بازدید با توضیح مسوولان در جریان چگونگی و روند ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران و مجاوران ثامن الحجج (ع) قرار گرفت.

رییس جمهوری همچنین در دیدار با پزشکان و پرستاران شاغل در این بخش ضمن تقدیر از تلاش های آنان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم و زائران امام رضا(ع)، کار آنان را ایثار و خدمت به مردم دانست و توفیق روزافزون و اجر الهی را برایشان خواستار شد.

دکتر روحانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) به ملت ایران افزود: امیدواریم ملت ایران همواره با عنایات ولطف امام هشتم(ع ) در مسیر توسعه، پیشرفت و ترقی باشد.

طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات دولت یازدهم است

رییس جمهوری همچنین با اشاره به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور و تلاش همه مسوولان بخش بهداشت و درمان برای ارائه بهترین خدمات به مردم در این بخش، خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات دولت یازدهم است چراکه موضوع سلامت مسئله ای مهم و اساسی در کشور به شمار می رود.

دکتر روحانی با بیان اینکه اساس کار در نظام تحول سلامت بر عهده پرسنل و کادر بخش بهداشت و درمان است، گفت: تلاشگران این عرصه با جان و دل در مسیر ارائه خدمات در این حوزه فعال هستند و دولت هم با همه توان برای موفقیت این امر مهم کمک خواهد کرد.

رییس جمهوری هدف از اجرای طرح تحول سلامت در کشور را ارائه خدمات درمانی با حداقل هزینه از سوی مردم دانست و افزود: طرح تحول نظام سلامت گام مهمی در کاهش هزینه های مردم در حوزه درمان و سلامت است.

دکتر روحانی با اشاره به ضرورت ادامه طرح تحول نظام سلامت در کشور خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که به رغم کاهش درآمدهای دولت، اجرای این طرح مهم در کشور با قدرت ادامه یابد.

رییس جمهوری همچنین از تلاش ها و زحمات ارزنده کادر درمانی و پزشکی کشور در هلال احمر و بهداشت و درمان برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی و امام رضا (ع) در این ایام عزاداری تقدیر و تجلیل کرد.

بیمارستان امام رضا (ع)، یکی از بزرگترین بیمارستانهای شهر مشهد است که در حال حاضر با داشتن 856 تخت بعنوان یک بیمارستان عمومی و درجه یک در ردیف یکی از بزرگترین مراکز عمده آموزشی ودرمانی سطح کشور است.

درمانگاه و بخشهای اورژانس در مجتمع درمانگاهی این بیمارستان بصورت شبانه روزی با حضور پزشکان داخلی و جراحی در ارائه خدمات درمانی به مراجعین فعال است.

تصاویر:

 

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 کاش رئیس جمهور از بیمارستان ˝قائم˝ هم بازدید می‌کرد ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۲ آذر
2 بدرقه رئیس جمهور در فرودگاه مشهد ۱۳۹۴ شنبه ۲۱ آذر
3 یکی از شهروندان خطاب به رئیس جمهور: کلید شما چه زمانی قفل مشکلات ما را باز می کند؟! ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
4 استقبال شهروندان مشهدی از رئیس جمهور در محوطه بیمارستان امام رضا(ع) ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
5 رییس جمهور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد چه گفت؟ + تصاویر عیادت روحانی از بیماران ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
6 8 درصد بودجه عمرانی کشور باید به خراسان رضوی اختصاص یابد ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
7 تعهدات سفر دولت به خراسان رضوی تا پایان سال مالی 94 انجام می شود ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
8 دیدار رییس جمهور با دو نفر از نمایندگان خراسان رضوی در مجلس خبرگان + تصاویر ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
9 تصاویر/ جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی خراسان رضوی با حضور رئیس جمهور ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
10 بافت فرسوده و حاشیه‌نشینی، مشکلات کهن مشهد/ کمبود آب هم به این مشکلات اضافه شده است ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
11 رییس جمهور به زیارت مرقد مطهر امام رضا (ع) مشرف شد ۱۳۹۴ جمعه ۲۰ آذر
12 تصاویر استقبال از رئیس جمهور در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۹ آذر
13 وضعیت تصمیمات سفر سال گذشته بررسی می‌شود ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۹ آذر
14 رئیس جمهور به مشهد سفر می‌کند ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ آذر
15 پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه‌های مصوب سفر استانی هیأت دولت به خراسان رضوی ۱۳۹۳ شنبه ۲ اسفند
16 تحقق 100 درصد تعهدات سفر ریاست جمهوری به خراسان رضوی ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۳ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :