۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 15125     
نماینده تربت حیدریه در مجلس عنوان کرد:

تغییر مدیریت پدیده، یکی از پیشنهادات مطرح برای بهبود وضعیت این پروژه

ابوالقاسم خسروی با اشاره به اینکه تغییر مدیریت پروژه پدیده شاندیز یکی از پیشنهاداتی است که برای بهبود وضعیت این پروژه مطرح شده است، گفت:‌ سرمایه گذار برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کرده و از این بابت مشکلی وجود ندارد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ آذر ساعت 14:14

مشهد نیوز: نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به تخلفات صورت گرفته در پروژه پدیده شاندیز، گفت: دارایی‌های پروژه پدیده‌، پاسخگوی بدهی‌های آن بوده و مردم نباید نگران سهام خود باشند.

به گزارش مشهد نیوز، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی درگفت وگو با خانه ملت، با اشاره به وضعیت کنونی "پدیده شاندیز" و نگرانی مردم از اموال سرمایه گذاری شده در این پروژه، گفت: "پدیده شاندیز" 120 هزار سهام دار از مردم داشته که در حال حاضر نگران دارایی سرمایه گذاری شده خود هستند.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حدود 25 هزار نفر در پروژه شاندیز مشغول هستند، افزود: این پروژه مشارکتی، از سوی بخش خصوصی انجام شد که در حال حاضر، مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است.

مشارکت مردم در پروژه شاندیز نباید دچار مشکل شود

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: درخصوص پدیده شاندیز نیازمند تدبیری هستیم تا مشارکت مردم دچار مشکل نشود؛زیرا بسیاری از خانواده ها تمام اموال و دارایی خود را در این پروژه به امید اینکه پیشرفتی رخ دهد سرمایه گذاری کرده اند.

وی با بیان اینکه ما انتظار داریم مشکل "پدیده شاندیز" نیز مانند "موسسه میزان" مرتفع شود، افزود: "پدیده شاندیز" بیشترین سهام دار را در سه استان خراسان رضوی، جنوبی و شمالی دارد؛ از این رو باید هر چه سریع تر مشکلات این پروژه مرتفع شده و احقاق حقوق مردم صورت بگیرد.


این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اینکه تغییر مدیریت پروژه پدیده شاندیز یکی از پیشنهاداتی است که برای بهبود وضعیت این پروژه مطرح شده است، گفت:‌ سرمایه گذار برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کرده او از این بابت مشکلی وجود ندارد.

موجودی پدیده کفاف بدهی آن را می دهد

وی با بیان اینکه بی توجهی به تعیین تکلیف پروژه پدیده شاندیز طرح سوال وزیر اقتصاد را رقم می زند، تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه موجودی پدیده شاندیز کفاف بدهی آن را می دهد، جای نگرانی نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دارایی پروژه "پدیده شاندیز "پاسخگوی بدهی های آن بوده و مردم نباید نگران سهام خود باشند.

اخبار مرتبط با این خبر


علی احمدی : پولمونو بدید پولمونو بدید معنی حمایت از تولید ملی رو هم فهمیدیم! پدیده. تبرک. پردیسبان. میزان. ارمان. ثامن الحجج اخه چرا؟ مدیر چند تا موسسه باید عوض شه؟ ...
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :