۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 15272     
در صحن علنی مجلس مطرح شد؛

پژمانفر: موضوع پدیده تبدیل به یک بحران اجتماعی شدید شده است

نماینده مردم مشهد گفت: موضوع پدیده شاندیز تبدیل به یک بحران اجتماعی شدید در مشهد و شهرهای اطراف آن شده است؛ امیدواریم مسئولان نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱ دي ساعت 18:59

مشهد نیوز: نماینده مردم مشهد در مجلس در جلسه علنی روز سه شنبه خانه ملت، در قالب تذکر شفاهی نکاتی را در خصوص مشهد 2017 و مشکلات سهامداران "پدیده" مطرح کرد. 

به گزارش مشهد نیوز، ایسنا در همین رابطه نوشت: حجت‌الاسلام و المسلمین نصرالله پژمان‌فر گفت: تذکر اولم به آقای روحانی در رابطه با نشست وزرای کشورهای اسلامی در مشهد است؛ در سال 2010 در جلسه وزرای فرهنگی کشورهای اسلامی درباکو، مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 انتخاب شد، اما متاسفانه در ماه گذشته ‌Isco با تغییر مصوبه قبلی خود برگزاری این اجلاس را به شهر کوچکی درسودان واگذار کرد. اگر چه ضعف در برنامه ریزی و عدم جدیت در این امر کاملا در بدنه دولت و مخصوصا در وزارت ارشاد مشاهده می‌شد اما تاکنون اقدامی جز چند نشست صورت نگرفته است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تغییر این مصوبه در آستانه این نشست به هیچ وجه قابل قبول نیست و این توهین بزرگی به ملت فرهنگ دوست ایران و مشهد تلقی می‌شود. لذا از رئیس جمهور تقاضا داریم در جهت اعاده آبروی نظام مقدس به ویژه در حوزه دیپلماسی فرهنگی ، خودشان ریاست شورای عالی ستاد مشهد 2017 را بر عهده گیرند و دبیری و مسئولیت پیگیری امور را به استانداری خراسان رضوی واگذار کنند.

پژمانفر در تذکر دیگر خود خطاب به رئیس جمهور در رابطه با مشکلاتی که در حوزه‌ی زیر ساخت ها در مشهدالرضا از آب شور وجود دارد خواهان رفع آن شد.

وی همچنین با اشاره به موضوع پدیده شاندیز گفت: موضوع پدیده امروز تبدیل به یک بحران اجتماعی شدیدی در مشهد و شهرهای اطراف شده است، امیدواریم که مسئولان نسبت به موضوع بی تفاوت نباشند و به راحتی از کنار آن عبور نکنند.

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اگر جریان های اصولگرایی به لیست مشترک برسند، امید فراوان داریم مجلس دهم اصولگرا باشد ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲ دي
2 ثبت نام پژمانفر در فرمانداری مشهد ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲ دي
3 پژمانفر: موضوع پدیده تبدیل به یک بحران اجتماعی شدید شده است ۱۳۹۴ سه شنبه ۱ دي
4 بعضی‌ها فکر می‌کنند لبخندهای ژکوند زدن و دست دادن با دشمن ایرادی ندارد ۱۳۹۴ جمعه ۲۷ آذر
5 تصاویر/ دیدار پژمانفر با سفیر جدید ژاپن در ایران ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۵ آذر
6 برخی از رویکردهای سیاسی به مسائل اصلی مشهد آسیب می‌زند ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت
7 بعد از بنی هاشمی، این بار پژمانفر نظرش را اعلام کرد: اصلح‌ بیاید کاندیدا نمی‌شوم ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت
8 عمده رأی آقای روحانی از سبد اصولگرایی بود/ یك جا مصداق بیاورند كه ما افراطی عمل كردیم/ اعضای پایداری مظهر اعتدال واقعی هستند/ نمی‌گوییم تیم مذاكره كننده دروغ گفته، اما آنها گول خوردند ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۳ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :