۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15275     
مسئول برگزاری شانزدهمین نمایشگاه مبلمان و روشنایی:

شانزدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و روشنایی در مشهد برگزار می‌شود

مسئول برگزاری شانزدهمین نمایشگاه مبلمان و روشنایی گفت: شانزدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و روشنایی از یکم تا چهارم دی ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۱ دي ساعت 19:47
به گزارش مشهد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه‌های ایران، سعید مقدم از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و روشنایی در مشهد خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از صنایعی که توسعه تولید و صادرات آن می تواند نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد ، صنایع مبلمان است؛ شانزدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و روشنایی از یکم تا چهارم دی ماه با حضور 180 شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.
مسئول برگزاری شانزدهمین نمایشگاه مبلمان و روشنایی افزود: این نمایشگاه در مساحت 18 هزار متر مربع با حضور شرکت‌هایی از استان‌های خراسان رضوی، تهران، فارس و اصفهان و همچنین کشورهای ترکیه، آلمان و ایتالیا برگزار می‌شود که در مقایسه با سال گذشته فضای این نمایشگاه گسترده‌تر شده است.
وی تاکید کرد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه توانمندی‌های خود را در زمینه تولید انواع مبلمان کلاسیک، مدرن، راحتی، اداری، سرویس خواب، بوفه، کتابخانه، ویترین، میز و صندلی ناهارخوری، لوستر و روشنایی در معرض دید عموم قرار می‌دهند.
مقدم ادامه داد: شانزدهمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و روشنایی با هدف نمایش توان کشور در این عرصه و همچنین معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های این بخش در مشهد برگزار می‌شود.
 
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :