۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 15308     
سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی مطرح کرد:

تازه ترین اطلاعات درخصوص داوطلبان ثبت نام کننده در انتخابات مجالس خبرگان و شورای اسلامی

۱۳۹۴ چهارشنبه ۲ دي ساعت 21:24

مشهد نیوز: سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی از نام نویسی 44 داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و 391 داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

به گزارش مشهد نیوز، امیر پورمهدی در گفت و گو با ایرنا افزود: طی پنج روز گذشته تا ساعت 18امروز دوم دی ماه 391 نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان ثبت نام کردند که 344 نفر از این تعداد مرد و 47 نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 126 نفر امروز ثبت نام کردند اظهار کرد: 10 نفر از این تعداد زن و 116 نفر مرد هستند.

وی گفت: بیشترین تعداد ثبت نام کننده در روز جاری مربوط به حوزه انتخابیه مشهد و کلات با 71 نفر می باشد.

پورمهدی ادامه داد: در مجموع حوزه انتخابیه مشهد و کلات با ثبت نام 180 داوطلب بیشترین تعداد ثبت نام کننده در این مدت را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: حوزه انتخابیه تربت جام با 26 داوطلب، نیشابور با 24 داوطلب و تربت حیدریه با 23 داوطلب پس از حوزه انتخابیه مشهد و کلات بیشترین تعداد ثبت نام کننده برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده اند.

وی اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی از 28 آذر ماه در 12 حوزه انتخابیه خراسان رضوی آغاز شده و تا پایان وقت اداری روز جمعه چهارم دی ماه ادامه دارد.

سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: برای نامزدی انتخابات مجلس خبرگان رهبری از این حوزه انتخابیه نیز طی هفت روز گذشته در مجموع 44 نفر ثبت نام کرده اند.

وی افزود: از این تعداد در روز نخست فقط یک نفر مراجعه کرد که به دلیل نقص مدارک امکان ثبت نام نداشت و روز دوم نیز پنج داوطلب با ارائه و تکمیل مدارک در حوزه انتخابیه مشهد اقدام به نام نویسی کردند.

پورمهدی ادامه داد: طی روز سوم نیز سه نفر، روز چهارم دو نفر و روز پنجم دو نفر دیگر برای نامزدی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه مشهد نام نویسی کردند.

وی اظهار کرد: یکم دی ماه نیز 9 نفر و امروز در آخرین روز ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس خبرگان رهبری هم تاکنون 23 نفر ثبت نام کرده اند.

وی گفت: در بین داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری از نظر سنی مسن ترین داوطلب دارای 77 سال و جوان ترین داوطلب دارای 28 سال سن می باشد.

پورمهدی افزود: ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس خبرگان رهبری امروز به پایان می رسد و تا ساعات پایانی امشب چنانچه مراجعه و تقاضا باشد ثبت نام ادامه خواهد داشت.

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :