۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15349     
نشست خبری پیش از دیدار پدیده- پرسپولیس

مهاجری: فردا جای نوروزی خالی خواهد بود

۱۳۹۴ جمعه ۴ دي ساعت 18:26

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس اظهار کرد: باید در ابتدا از مایلی‌کهن و تیم امید تشکر کنم که پس از صحبت‌هایی که داشتیم، تعامل بسیار خوبی برقرار شد و اردوی تیم ملی امید را یک روز زودتر به پایان رساندند، تا تیم باشگاهی هم بتواند از تمام توانایی بازیکن ملی‌پوش خود استفاده کند.

مهاجری درباره برانکو تصریح کرد: اگر بناست از مربی خارجی استفاده کنیم از مربیان جنتلمنی همچون برانکو استفاده کنیم. برانکو مربی‌ای کاربلد و باتجربه است و کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

سرمربی تیم پدیده درباره پرسپولیس گفت: با نوع فوتبال و آرامشی که داشتند توانستند تیم خود را بالا بیاورند. بازی مقابل پرسپولیس سخت است ولی شرایط لازم برای مقابله با پرسپولیس را داریم. امیدواریم با درایت بازیکنان به ۳ امتیاز بازی مقابل پرسپولیس دست یابیم و به شرایط خوب ۳، ۴ هفته پیش برگردیم. شاید در مقابل سپاهان مساوی گرفتیم ولی نوع بازگشت به بازی به بحث روانی تیم‌مان کمک کرد.

وی با اشاره به زنده‌یاد هادی نوروزی تاکید کرد: فردا جای کاپیتان فقید پرسپولیس خالی است، گل زیبای هادی نوروزی به ما در شرایطی که ۲ بر ۱ در آزادی از پرسپولیس جلو بودیم آخرین خاطراتی است که این بازیکن بزرگ در فوتبال ما رقم زد.

سرمربی تیم پدیده درباره فعالیت پدیده در فصل نقل و انتقالات گفت: لیست بزرگسال تیم ما ۱۶ نفر بود، در جلسه‌ای که با مدیران باشگاه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که ۳، ۴ بازیکن جدید باید به خدمت بگیریم. از مدیران تیم نساجی باید تشکر کنم که در صدور رضایت‌نامه برای فریبرز گرامی با ما همکاری کردند.

مهاجری افزود: محروم نداریم ولی مصدومانی مثل کریم احمدی، جعفری، مسعود نظرزاده و میلاد غریبی را داریم و یونس شاکری هم شرایط حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین ندارد ولی پراهیچ را خوشبختانه با آمادگی کامل داریم و مرادمند هم با توجه به اینکه ۲۴ ساعت زودتر اردوی تیم ملی تمام شد، با آمادگی کامل در بازی فردا حضور خواهد‌داشت. با این وجود خوشحالم که بازیکنان جوانی مثل اطاقی، علی‌مردانی و مهربان توانستند خود را نشان دهند.

مهاجری درباره عملکرد ضعیف روشنگر و نیاز باشگاه پدیده به دروازه‌بان گفت: خودم بر این باور بودم که نیاز داریم گلر دومی بیاوریم که شرایط بهتری داشته‌باشد، ولی با صحبت‌هایی که با مدیران پدیده داشتیم، تصمیم بر این شد که با هر دو دروازه‌بان کنونی تیم، روشنگر و حیدری کار را آغاز کنیم، روشنگر هم انصافا تا قبل از مشکلاتی که با ایجنتش پیش آید، خیلی خوب عمل می‌کرد. دیروز هم با روشنگر صحبت کردم به ما اطمینان داد که می‌تواند همان مجتبی روشنگری باشد که توقع داریم.

مهاجری در پایان گفت: امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند.

 

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :