۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15385     

بررسی وضعیت مالباختگان پدیده در کمیسیون اقتصادی مجلس

۱۳۹۴ يکشنبه ۶ دي ساعت 15:36

مشهد نیوز: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز در کمیسیون متبوعش خبرداد.

به گزارش مشهد نیوز، رحیم زارع در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به تجمع گسترده مالباختگان پروژه پدیده شاندیز، گفت: رسیدگی به وضعیت این پروژه در کمیسیون اقتصادی مجلس پیگیری می شود.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی وضعیت مالباختگان پروژه پدیده شاندیز تا حصول نتیجه در مجلس پیگیری خواهد شد.

گفتنی است در روزهای گذشته مطالبات بخشی از طلبکاران موسسه میزان با مشارکت بانک صادرات پرداخت شده است. شاید همین پرداخت بدهی باعث شده تا طلبکاران سایر شرکتهایی که به مشکل برخورد کرده اند از جمله پدیده شاندیز، تهییج شوند به صورت شبانه روزی در کلانشهرهای ایران تجمع کنند. تجمعاتی که این روزها رنگ و بوی خانوادگی گرفته و طلبکاران شاندیز با همسر و کودک در آن حضور پیدا می کنند.

کلمات کلیــدی : ,


اکبر : بشنو و باور نکن. مجلس؟ الان موقع انتخابات بابا فقط شعار میدن که رسیدگی میشه ولی جوجه رو اخر پاییز میشمرن
امیر : اخیرا ... عده ای ... وارد دفاتر پدیده شدند که این امر هفته گذشته در تهران در رستوران اریکه و دو روز قبل در دفتر خیام رخ داده. مسوولین محترم توجه داشته باشند که این مسائل و به اصطلاح تسخیر دفاتر، هیچ ارتباطی به سهامداران و مالباختگان ندارد و شرکت پدیده ... خواهشمند است فریب این رفتارهای زشت و عوامفریبانه ... را نخورید .... مسوولین لطفا برخورد قاطع شود
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :