۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15449     

عاملان انتقال100 کیلو حشیش در تور تیم عملیاتی بسیج

۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي ساعت 14:00

5 قاچاقچی مواد مخدر حین رد و بدل حدود 100 کیلو گرم حشیش در مشهد توسط نیروهای اطلاعات و عملیات حوزه مقاومت بسیج  16 مالک، غافلگیر و تمامی اعضای باند که در میان آن ها یک زن هم دیده می شد دستگیر شدند.

بامداد چهارشنبه گذشته، نیروهای گشت موتوری اطلاعات و عملیات حوزه مقاومت بسیج 16 مالک به نحوه تردد دو دستگاه خودروی وانت و پراید در حوالی خیابان خرمشهر مشکوک شدند.

بسیجیان حاضر در محل دو خودرو را به صورت نامحسوس زیر نظر می گیرند و به تعقیب آن ها می پردازند تا اینکه دوخودرو در حوالی میدان 15 خرداد متوقف می شوند.

نیروهای عملیاتی حاضر در محل که به رفتار دو راننده مشکوک شده بودند عملیات خود را آغاز کردند و پس از بازداشت تعدادی از قاچاقچیان حاضر در محل، خودروی وانت پیکان یخچالدار را موردبازرسی قرار دادند که در نتیجه 98 بسته حشیش را که آماده انتقال بود کشف کردند.

در ادامه نیروهای بسیج توانستند پنج قاچاقچی را که در میان آن ها یک زن هم به چشم می خورد درحالی دستگیر کنند که آن ها درمحل دستگیری  قصد جا به جایی و فروش حشیش ها را داشتند.

بدین ترتیب، متهمان  به شعبه 901 دادسرای انقلاب منتقل شدند. بازپرس باغدهی قاچاقچیان را راهی زندان کرد تا تحقیقات در این باره انجام پذیرد.

 

منبع: خراسان

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :