۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15457     

جزئیات حمله اشرار به روحانی ناهی از منکر در مشهد/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان: تحقیقات برای دستگیری ضاربان در جریان است

حجت الاسلام حسین خادم الخمسه حوالی ساعت 21 جمعه شب هنگام سوار شدن به خودرو در محدوده پارک ساحلی آفتاب، متوجه مزاحمت چند موتورسوار برای یک زن جوان شد که اشرار قصد داشتند به زور وی را سوار یک خودرو پراید کنند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي ساعت 15:51

مشهد نیوز: رئیس اداره پاسخگویی به پرسشهای دینی حرم مطهر رضوی گفت: یکی از اساتید حوزوی شاغل به کار در این اداره، هنگام امر به معروف و نهی از منکر در مکانی دیگر از شهر مشهد با چاقوی افراد شرور مجروح شد.

به گزارش مشهد نیوز، مهدی لسانی در گفت و گو با ایرنا افزود: حجت الاسلام حسین خادم الخمسه حوالی ساعت 21 جمعه شب هنگام سوار شدن به خودرو در محدوده پارک ساحلی آفتاب واقع در منطقه بازار سپاد مشهد، متوجه مزاحمت چند موتورسوار برای یک زن جوان شد که اشرار قصد داشتند به زور وی را سوار یک خودرو پراید کنند.

وی ادامه داد: با مداخله این استاد حوزه، زن فرصت فرار یافت اما مهاجمان به این روحانی ناهی منکر حمله کردند.

رئیس اداره پاسخگویی به پرسشهای دینی حرم مطهر رضوی گفت: حجت الاسلام خادم الخمسه که رزمی کار است هنگام حمله اشرار از خود دفاع کرد اما مهاجم دیگر با چاقو به کتف وی ضربه زد.

لسانی افزود: زمانی که این روحانی فداکار برای دفاع به سمت مهاجم بر می گردد چاقوی دیگری در بازوی وی فرو می رود.

وی ادامه داد: حجت الاسلام حسین خادم الخمسه در این حادثه از ناحیه کتف و بازو مجروح و به بیمارستان امدادی مشهد منتقل شد.

رئیس اداره پاسخگویی به پرسشهای دینی حرم مطهر رضوی گفت: این استاد حوزه پس از اقدامات درمانی وضعیت مناسبی دارد لذا از بیمارستان مرخص شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی نیز ضمن تایید وقوع این رخداد تاکید کرد: تحقیقات گسترده پلیس برای دستگیری ضاربان روحانی آمر به معروف در جریان است.

سرهنگ مجتبی شهسوارپور گفت: روحانی وظیفه شناس که همراه خانواده خود در یکی از مراکز تجاری مشهد حضور داشت با مشاهده صحنه مزاحمت افرادی برای یک زن و اقدام به ربودن وی وارد عمل شده بود که توسط ضربات چاقوی دو شرور مزاحم مجروح شد.

وی افزود: این دو شرور پس از حمله به حجت الاسلام خادم الخمسه از محل متواری شدند لذا گروههای ویژه پلیس برای پیگیری سریع موضوع و با توجه به سرنخهای موجود وارد عمل شده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی همچنین با اشاره به حضور پلیس در منزل این روحانی برای دلجویی ادامه داد: تحقیقات گسترده در این زمینه بطور جدی ادامه دارد.

وی گفت: شهروندان در صورت کسب هر گونه اطلاع در این زمینه مراتب را به پلیس 110 اعلام کنند.

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :