۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15459     

پیام آیت الله واعظ طبسی به مناسبت شهادت آیت الله شیخ نمر

۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي ساعت 16:15

مشهد نیوز: آیت الله واعظ طبسی، نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر روحانی عالی رتبه شیعیان عربستان، رسیدگی به این جنایت هولناک آل سعود در دادگاه های بین المللی را خواستار شد.

به گزارش مشهد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، متن پیام آیت الله واعظ طبسی به این شرح است:

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا

شهادت مجاهد نستوه، عالم عامل و روحانی عالی رتبه شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر باقر النمر توسط عمال مزدور و سفاک وهابیت سعودی قاطبه مسلمانان جهان را داغدار و متأثر نمود.

شیخ نمر مجاهدی وارسته از تبار آزادگان بود که به جرم محبت اهل بیت رسول الله(ص) و تلاش برای احیای حقایق فراموش شده انسانی و اسلامی بیش از دو سال است که در زندان خصومت و جهالت وهابیت ملعون در اسارت و شکنجه به سر می‌برد، صبح دیروز به همراه 47 تن از ارادتمندان و حقیقت جویان با حکم مفتی دجال صفت سعودی اعدام گردیدند.

این اقدام خباثت بار که بی‌شک به تحریک ایادی استکبار و صهیونیست برای تشدید اختلافات درون دینی امت اسلامی و تفرقه میان شیعیان و اهل سنت رخ داده است بر هوشیاری مسلمین جهان خواهد افزود و به فضل‌الهی و حرمت و قداست خون پاک شهدا روح وحدت و حقیقت طلبی را بیش از پیش در میان جوامع مسلمان خواهد دمید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه مؤلمه به محضر حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه)‌ و نایب بر حق ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(دامت برکاته) و مراجع عظام تقلید وعموم امت مسلمان در اقصی نقاط جهان این حرکت مذبوحانه را محکوم وخواهان رسیدگی به این جنایت هولناک آل سعود از سوی دادگاه‌های بین المللی هستم.

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :