۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15464     

دستگیری ضاربان روحانی ناهی از منکر در مشهد

با تلاش گسترده ماموران انتظامی 6 نفر از عوامل و مظنونان پرونده، در محدوده اسماعیل آباد، شناسایی و دستگیر شدند. طلبه ناهی از منکر هم با حضور در کلانتری خواجه ربیع، ضاربان را مورد شناسایی خود قرار داد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي ساعت 11:09

در پی مجروحیت روحانی شجاع مشهدی توسط افراد شرور خیابانی، گروه های ویژه ای برای پی گیری جدی و قاطعانه این پرونده در فرماندهی انتظامی خراسان رضوی تشکیل شده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: روحانی وظیفه شناس که همراه خانواده خود به یکی از مراکز تجاری مشهد مراجعه کرده بود با مشاهده صحنه مزاحمت افرادی برای یک خانم که قصد ربایش این زن را داشتند در اقدامی قابل تقدیر و به منظور پیشگیری از وقوع جرم با احساس مسئولیت در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شد. اما دو شرور مزاحم با ضربه چاقو او را مجروح کرده و از صحنه گریختند.

سرهنگ مجتبی شهسوارپور افزود: در این حادثه حجت الاسلام خادم الخمسه که به ضرب چاقو زخمی شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت و تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت.

وی گفت: در پی اطلاع ماموران انتظامی از حادثه و حضور در منزل این روحانی و همچنین انجام تشکیل پرونده قضایی گروه های ویژه ای برای پیگیری سریع موضوع با توجه به سرنخ های موجود به طور جدی وارد عمل شده اند و تحقیقات گسترده ای  را برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه انجام دادند.

همچنین یک مقام آگاه در این زمینه عصر روز گذشته به گفت: با تلاش گسترده ماموران انتظامی 6 نفر از عوامل و مظنونان پرونده در محدوده اسماعیل آباد شناسایی و دستگیر شدند. در ادامه طلبه ناهی از منکر هم با حضور در کلانتری خواجه ربیع ضاربان را مورد شناسایی خود قرار داد.

 

منبع: خراسان

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :