۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15478     

تغییر نام میدان وصال به شهدای غواص

۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي ساعت 15:48

مشهد نیوز: شهردار منطقه 9 مشهد گفت: این منطقه در مرداد ماه گذشته، توفیق برگزاری مراسم تشییع شهدای غواص را در بولوار هاشمیه داشت و این حرکت ارزشمند در حاشیه میدان وصال با حضور خیل عظیم عاشقان اتفاق افتاد که در واقع سرآغازی برای نامگذاری این شهدای عزیز در این میدان گردید.

به گزارش مشهد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری، مهدی عارف‌پور درخصوص جانمایی تابلوی شهدای غواص اظهار داشت: در پی برگزاری مراسم تشییع باشکوه شهدای غواص در بولوار هاشمیه با حضور آحاد مردم به ویژه جوانان فرهیخته منطقه، کمیته نام‌گذاری شهرداری مشهد، میدان وصال را به میدان شهدای غواص تغییر نام داد و پیروی آن معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری طی مساعدت‌های قبلی، ساخت المان مرتبط را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: نصب المان یا یادمان موضوعی شهدای غواص در واقع می‌تواند بازگوکننده خیلی از موضوعات مرتبط  باشد و ارتباط ویژه‌ای با مخاطبان خود برقرار خواهد ساخت چراکه یادمان‌ها مشروط به اینکه دارای طراحی زیبا، معنا و متناسب بوده، باید هنرمندانه و کارشناسی نیز اجرا گردند تا اثرپذیری خاصی داشته و مورد اقبال شهروندان مشهدی باشد.

شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: این حرکت و نماد فرهنگی از لحاظ ارزشی دارای جایگاه بی‌بدیلی است که می‌تواند به زیبایی، نشاط و پویایی هر چه بیشتر شهر بیفزاید.

عارف‌پور، اجرای نقاشی دیواری زیبا و هنرمندانه در بولوار هاشمیه را نیز از پیشنهادات این منطقه بیان نمود که به حوزه تخصصی مربوطه تحویل گردیده است.

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :