۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15492     

دستگیری شرور فراری همراه با نوچه اش

۱۳۹۴ سه شنبه ۱۵ دي ساعت 12:55

شروری که با نام دانیال در بین برخی خلافکاران شناخته می شود و سابقه درگیری مسلحانه با ماموران پلیس را هم در پرونده قضایی خود دارد با تلاش ماموران معاونت اطلاعات سپاه امام رضا (ع) دستگیر شد.

چندی پیش با دستگیری عاملان فروش افشانه های  فلفلی توسط نیروهای سپاه، پای یک شرور معروف هم به ماجرا باز شد.

ماجرا زمانی حساس ترشد که با بررسی سوابق متهم در سیستم های قضایی و انتظامی، مشخص شد متهم  فراری دارای چندین پرونده  مفتوحه از قبیل درگیری مسلحانه با ماموران پلیس در خیابان پنجتن و غصب عنوان مامور پلیس و در پی آن ارتکاب سرقت های متعدد است.

درحالی که پرونده فروش افشانه های فلفلی در شعبه 409 دادسرای مشهد مورد رسیدگی قرار گرفته و همچنان مفتوح بود، تمامی سرنخ های موجود در پرونده به دانیال ختم می شد. 

بازپرس میرزایی از نیروهای معاونت اطلاعات سپاه خواست تمام تلاش خود را به کار ببندند تا هرچه سریع تر این متهم خطرناک دستگیرشود.

این گزارش حاکی است :

در بررسی های فنی نیروهای سپاه مشخص شد شرور معروف برای آنکه از چنگال قانون دور بماند در مکانی در حاشیه شهر مشهد همراه با یکی از نوچه های خود زندگی مخفیانه ای را می گذراند.

بنا بر این گزارش، ماموران معاونت اطلاعات سپاه عصر روز یکشنبه گذشته در یک عملیات ضربتی وارد محل اختفای متهم خطرناک شدند و درحالی او را به همراه نوچه اش دستگیر کردند که نوچه متهم با حمله به ماموران سپاه و استفاده از افشانه فلفلی قصد داشت خود و شرور خطرناک را از دست ماموران فراری دهد که این گونه نشد و ماموران با واکنش سریع مانع این اقدام شدند.

صبح روز گذشته دو متهم دستگیر شده به شعبه 409 دادسرای مشهد منتقل شدند و درحالی که دستبند قانون بر دستانشان خودنمایی می کرد پای میز عدالت ایستادند.

 

منبع: خراسان

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :