۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15513     

تلاش ها برای رفع مشکل «سوشا»

۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي ساعت 01:02

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید مشکل پیش آمده برای سوشا مکانی به احتمال زیاد تا پایان امشب برطرف و او آزاد می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی پروین درخصوص اینکه عنوان کرده بود سوشا مکانی امروز از زندان آزاد می‌شود و این اتفاق تاکنون نیفتاده، گفت: هنوز شب نشده است و تا شب صبر کنید. این بچه را نباید نابود کرد.حالا یک اتفاقی افتاده، شما نیز تا شب صبر کنید قطعا او کارش درست می‌شود.

وی درباره‌ اینکه پرسپولیس در حال جذب یک دروازه‌بان است بیان کرد: اشکال ندارد، اگر پرسپولیس به دنبال تقویت دروازه خود باشد، چه ایرادی دارد، اما باید سوشا را نیز در نظر بگیریم و او را نابود نکنیم.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره احتمال محرومیت سوشا مکانی اظهار کرد: این موضوع دست من نیست بلکه دست فدراسیون است.

پروین در پاسخ به اینکه آیا چنین اتفاقاتی در دوره شما نیز رخ می‌داد یا خیر؟ نیز گفت: بله این اتفاقات در زمان ما هم رخ می‌داد، اما آن موقع موبایل نبود که چنین دردسرهایی پس از آن ایجاد شود.

همچنین محمود خوردبین سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز به گزارش خبرآنلاین خبر از آزادی سوشا مکانی تا پایان چهار شنبه داده این درحالی است یک منبع آگاه قضایی در خصوص این که در برخی از رسانه‌ها عنوان شده سوشا مکانی چهارشنبه با قرار وثیقه میلیاردی و سفارش پیشکسوتان فوتبال و افراد خاص از زندان آزاد خواهد شد، اظهار داشت: این مسئله به هیچ عنوان صحت ندارد و قرار نیست سوشا مکانی با قرار وثیقه و سفارش افراد خاص از زندان آزاد شود.وی فعلا با قرار بازداشت موقت در زندان است ولی اخبار نادرستی در مورد مکانی شنیده می شود.

وی ادامه داد: موضوع 6 شاکی و مباحث دیگر در مورد سوشا مکانی صحت ندارد و مورد تأیید نیست. وی مانند دیگر افرادی که در مظان اتهام قرار دارند، به اتهاماتش رسیدگی می‌شود ولی قرار نیست در حین رسیدگی به پرونده، خبری به بیرون درز کند. از مردم و خصوصا رسانه ها می خواهیم اخلاق را رعایت کنند و عجولانه اظهارنظر نکنند. این حرکت بسیار بدی است که بسیاری از اتهامات به فردی زده می شود که هنوز اتهاماتش ثابت نشده است. مکانی قطعا می تواند به این مسئله رسیدگی کند و این حق برای او محفوظ است.

خبر دیگر این که علی دایی به دیدن قاضی پرونده سوشا مکانی رفته تا شاید بتواند کمکی به دروازه بان در بند پرسپولیس کند اما پاسخ قاضی پرونده به او هم مثل علی پروین ، تاکید بر سیر قانونی ماجرا بود. سه شنبه نیزکریم باقری هم به زندان اوین رفت تا با دروازه بان پرسپولیس ملاقات داشته باشداما اجازه این کار را به اوندادند.مکانی چند روز پیش و به دستور قاضی بازداشت و راهی زندان اوین شد.هنوز مشخص نیست چه زمانی او از زندان آزاد می شود.

 

 

منبع:خراسان

 

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :