۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15533     
معاون شهردار مشهد:

پارک مینیاتوری در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: کمربند جنوبی تا ۱۰ سال دیگر، تصفیه‌خانه سیدی تا ۵ سال دیگر، کشف رود تا ۲ سال دیگر و پارک مینیاتوری در ایام الله دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي ساعت 11:43

خلیل‌الله کاظمی در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از 4 پروژه در حال اجرای حوزه معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد، اظهار داشت: در بازدید امروز، اصحاب رسانه با برنامه‌های این معاونت در 4 طرح تصفیه‌خانه سیدی، کشف رود، پارک مینیاتوری و کمربند جنوبی آشنا شدند و اقداماتی در جهت توسعه فضای سبز شهری در این 4 نقطه در حال اجرا است.

وی افزود: اعتبار امسال توسعه فضای سبز شهری شهرداری مشهد 150 میلیارد تومان بوده که از این مبلغ 35 میلیارد تومان آن به این 4 طرح اختصاص یافته است که شامل 20 میلیارد تومان برای طرح کشف رود، 6 میلیارد تومان طرح تصفیه‌خانه سیدی، 5 میلیارد تومان طرح پارک مینیاتوری و 4 میلیارد تومان طرح کمربند جنوبی بوده است.

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد با اشاره به زمان افتتاح این 4 طرح، گفت: کمربند جنوبی تا 10 سال دیگر، تصفیه‌خانه سیدی تا 5 سال دیگر، کشف رود تا 2 سال دیگر و پارک مینیاتوری در ایام الله دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

کاظمی خاطرنشان کرد: بودجه 95 شهرداری مشهد هنوز بسته نشده و درخواست ما افزایش بودجه معاونت خدمات و محیط زیست شهری بوده که در این رابطه نیازمند حمایت دولت هستیم که متأسفانه تاکنون محقق نشده و با شرایط فعلی احتمالاً کمتر از بودجه 94 هم باشد.

 

منبع: قدس آنلاین

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :