۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15537     

اعضای باند معروف به «دماغ» دستگیر شدند

۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي ساعت 12:23

ماموران پلیس مشهد موفق به دستگیری اعضای باند «دماغ» شدند.

فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این خبر گفت: وقوع چند فقره سرقت خودروهای سواری، پلیس را بر آن داشت تا برای پیگیری این موضوع وارد عمل شود.

سرهنگ حجت نیک مرام ادامه داد: ماموران کلانتری گلشهر در این عملیات گسترده که با همکاری کلانتری٣٩‌ به اجرا درآمد، یک خودروی پراید نقره‌ای‌رنگ مسروقه در محدوده شهرک خطیب مشهد را ردزنی کردند و برای توقیف آن وارد عمل شدند.

وی افزود: راننده پراید با مطلع‌شدن از حضور ماموران با سرعت از محل متواری شد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز پلیسی، این خودرو متوقف و راننده جوان آن دستگیر شد.

نیک‌مرام اظهار کرد: در این عملیات که کمتر از سه ساعت به طول انجامید، ماموران کلانتری گلشهر موفق شدند سه متهم دیگر این پرونده و همچنین سرکرده باند معروف به دماغ را که از سارقان سابقه‌دار و عامل تهیه و توزیع موادمخدر بود، به‌همراه دو مال‌خر اموال مسروقه دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه تحقیقات درباره این پرونده و کشف سرقت‌های انجام‌شده ادامه دارد‌، بیان کرد: در این عملیات ضربتی پلیس، دو خودروی سواری پراید مسروقه، یک خودروی سواری با پلاک جعلی، دو عدد باتری‌ خودرو و یک عدد منبع‌گاز سرقتی کشف شده است.
 

 

منبع: شهرآرا

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :