۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15547     

افتتاح چهارشنبه بازار کتاب در مترو مشهد

مدیر فرهنگسرای غدیر از آغاز به کار چهارشنبه بازار کتاب در ایستگاه آزادی مترو مشهد با هدف ترویج کتابخوانی خبر داد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي ساعت 15:26

مدیر فرهنگسرای غدیر مشهد از آغاز به کار چهارشنبه بازار کتاب در ایستگاه آزادی خط یک مترو خبر داد و گفت: این بازار و نمایشگاه کتاب به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تقویت گروه ها و تشکل های مردمی عرصه توزیع کتاب راه اندازی شده است.

مصطفی فاروئی فیروزی افزود: ما قصد داشته ایم که پاتوقی برای کتاب دوستان ایجاد کنیم که در آن همه اقشار جامعه برای خرید و فروش کتاب بتوانند حضور پیدا کنند و این پاتوق از دیروز کار خود را  شروع کرده است.

وی با بیان اینکه این پاتوق از 20 غرفه تشکیل شده است، گفت: در این مکان علاوه بر خرید و فروش کتاب، گروه های تبلیغ کتاب وجود دارند و نیز در این مکان مسابقات کتابخوانی نیز برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای غدیر به موضوعات کتاب های موجود در چهارشنبه بازار اشاره کرد و افزود: در این پاتوق کتاب هایی در خصوص ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و هویتی و نیز کتاب های جذاب علمی وجود دارد و افرادی که می خواهند در این مکان به خرید و فروش و تبلیغ کتاب بپردازند، کتب آنها نیز باید در همین راستا باشد.

فاروئی با بیان اینکه عموم شهروندان می توانند روزهای چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از غرفه ها دیدن کنند، گفت: ما قصد داریم در کنار این پاتوق دوست داران کتاب، در دیگر حوزه های فرهنگی نیز پاتوق های جدید راه اندازی کنیم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران خراسان رضوی

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :