۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15582     
سرمربی تیم فوتبال پدیده:

احمد آل‌نعمه به تیم پدیده خراسان پیوست

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۰ دي ساعت 18:33

 سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: احمد آل نعمه بازیکن سابق تیم استقلال اهواز که در نیم فصل اول بازیکن آزاد بود، به تیم پدیده خراسان پیوست.

 
رضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، اظهار داشت: احمد آل‌نعمه یکی از بازیکنان توانمند و با‌تجربه در خط دفاعی است که امیدواریم با حضور وی در نیم فصل مشکلات پدیده در خط دفاع حل شود.
 
وی افزود: نادمی، اسکندری و آرام عباسی بازیکنان زیر 23‌سال پدیده از این باشگاه جدا شده‌اند و در حال حاضر بهمن سالاری از تیم سایپا به‌عنوان مهاجم قرار‌داد بسته و دو بازیکن از فجر شهید سپاسی نیز به‌عنوان بازیکنان زیر‌23 سال به پدیده خواهند پیوست.
 
سرمربی تیم پدیده در رابطه با مشکلات تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: بحث قیمت بالای بازیکنان یک طرف داستان است اما طرف دیگر نبود بازیکن با کیفیت است، در نیم فصل بازیکنان با کیفیت کمتر به دنبال جابه جایی هستند و اکثر تمایل دارند در تیم‌های خود بازی کنند به همین دلیل دست باشگاه‌ها در خرید بازیکن بسته است و به دنبال بازیکن خارجی و یا بازیکنان آزاد هستند تا بتوانند کاستی‌های تیمشان را در نیم فصل دوم برطرف کنند.
 
مهاجری در رابطه با اردوی تیم پدیده در تعطیلات نیم فصل گفت: متاسفانه تاکنون جلسه‌ای مبنی بر برگزاری اردو در خارج از مشهد از طرف باشگاه صورت نگرفته و اردویی در حال حاضر در مشهد داریم و بازیکنان تمرینات خود را در دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری می‌کنند اما هنوز از طرف باشگاه هیچ اردوی مصوبی نداریم.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :