۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15706     

مرد شیشه ای دومین عضو خانواده اش را هم کشت

۱۳۹۴ دوشنبه ۵ بهمن ساعت 15:45

 مردی که پسر 14 ساله اش را به قتل رساند، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش  میزان، روزگذشته وقوع یک فقره درگیری در خیابان مرتضوی به کلانتری  نواب اعلام شد. مأموران در محل،  مردی حدودا 45 ساله به نام «محسن» را مشاهده کردند که با یک رشته شال گردن در حال خفه کردن پسر 14 ساله اش به نام «محمدعلی . ح» است؛ بلافاصله محسن توسط مأموران دستگیر و اقدامات اولیه درمانی برای نجات «محمدعلی»  توسط مأموران و در ادامه عوامل تیم اورژانس انجام شد اما محمدعلی فوت کرد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد ؛ جمعه شب  در منزل دوستانش مصرف شیشه داشته و پس از مراجعه به منزل با پسرش  درگیر و اقدام به قتل وی کرد.خواهر مقتول به کارآگاهان گفت:  پدرم زمانی که به خانه آمد به بهانه اینکه چرا برادرم مادربزرگش  را اذیت می کند، با او درگیر شد؛ حدود ساعت 03:00 نیمه شب بود که با شنیدن صدای خِس خِس ! ! از خواب بیدار شدم؛ چراغ را روشن کردم، پدرم را بر روی سینه برادرم مشاهده کردم که با یک رشته شال گردن ... . ؛ از مادربزرگم درخواست کمک کردم اما زمانی که او قصد داشت تا پدرم را از روی سینه برادرم کنار بکشد ناگهان از ناحیه دست چپ مورد اصابت جسم تیز قرار گرفت و به شدت مجروح شد؛ بلافاصله با 110 تماس و از پلیس کمک گرفتم؛ دقایقی بعد و در حالی که همچنان پدرم در حال خفه کردن برادرم بود، مأموران وارد خانه شده و پدرم را دستگیر کردند اما برادرم دیگر مرده بود.با انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و بررسی سوابق وی مشخص شد وی سابقه ارتکاب جنایتی دیگر در سال 1390 را در پرونده خود دارد؛  متهم اول شهریور90 پس از مصرف شیشه و درگیری با همسرش به نام مهناز ( 40 ساله) او را با ضربات چاقو به قتل  رساند که در نهایت متهم با حکم دستگاه قضایی به قتل عمد محکوم شد اما پس از گذشت چند سال و با رضایت خانواده مقتوله، از زندان آزاد شد.


سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دلایل و شواهد به دست آمده از زمان ارتکاب جنایت، قرار بازداشت قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم  در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

 

 

منبع:خراسان

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :