۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15786     
معاون هنری ارشاد خراسان رضوی:

˝بادیگارد˝ درجشنواره فیلم فجر مشهد اکران می‌شود

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از اکران فیلم‌های˝بادیگارد˝و˝اژدها وارد می‌شود˝در روز نخست جشنواره ۲۰ بهمن خبر داد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن ساعت 12:30

 ناصر نبی زاده در نشستی خبری با موضوع تشریح برنامه‌های برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم فجر که در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر از 20 تا 26 بهمن در دو سینما آفریقا و هویزه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این دوره از جشنواره فیلم فجر 15 فیلم سودای سیمرغ اکران می‌شود، افزود:امکان مینا، آخرین باری که سحر را دیدی، اژدها وارد می‌شود، بادیگارد، بارکد،خشم و هیایو، دختر، دلبری، رسوایی2، کفشهایم‌کو، لانتوری،مالاریا، ابد به یک روز و ایستاده در غبار از جمله فیلم‌های قابل اکران در جشنواره فیلم فجر در مشهد است.

نبی‌زاده در توضیح این مسئله که پیش از این اعلام شده بود که همه فیلم‌های جشنواره در مشهد اکران می‌شود،گفت: برای افزایش تعداد فیلم‌های جشنواره در حال رایزنی هستیم این درحالی است که تعداد فیلم‌های قابل اکران در جشنواره نسبت به سال‌گذشته افزایش داشته است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: فیلم‌های جشنواره فجر در ساعت‌های17، 19 و 21 در سینماهای هویزه و آفریقا اکران می‌شود.

 نبی زاده از اکران فیلم‌های "بادیگارد" و "اژدها وارد می‌شود" در روز نخست جشنواره 20 بهمن خبر داد و گفت:جشنواره فیلم فجر مشهد مراسم افتتاحیه ندارد اما مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد 27 بهمن همراه با بزرگداشت دو چهره تاثیرگذار سینمایی کشور فریدون جیرانی و شهاب دولت خواه برگزار می‌شود.

وی هزینه بلیت فیلم‌های جشنواره را 10 هزار تومان اعلام‌کرد: تمهیدات لازم برای خرید بلیت اینترنتی فیلم‌های جشنواره فراهم شده است.

دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با بیان اینکه جشنواره امسال شاهد دو بخش جنبی و اصلی است و سعی می‌شود جشنواره دارای رنگ‌وبوی خراسانی باشد، گفت: همچنین فیلم‌های بحش کودک و نوجوان از امروز در سینما شهید اصغرزاده آغاز شده است.

وی همچنین با اشاره به برپایی سه کارگاه آموزشی طی همین ایام در مشهد افزود: در بخش انیمیشن و مستند نیز 41 اثر خراسانی با حضور عوامل در حاشیه جشنواره فیلم فجر مشهد در ساعت‌های 10 تا 11:30 دقیقه اکران و جلسه نقدو بررسی این آثار ساعت 12 برگزارمی‌شود.

نبی زاده در رابطه با برخی بی‌نظمی‌هایی که در مدت برگزاری جشنواره پیش خواهد آمد،گفت:تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم تا این دوره از جشنواره با ککترین بی نظمی برگزار شود.

 

 

 

 

 

منبع:تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :