۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15792     

دستور ویژه وزیر بهداشت در خصوص بیمارستان قائم مشهد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‎‌رسانی وزارت بهداشت از تشکیل جلسه‌ای در تهران به منظور اتخاذ تصمیمات لازم برای رفع مشکلات بیمارستان قائم مشهد، پس از ارائه گزارش تیم اعزامی معاونت درمان از این بیمارستان به وزیر بهداشت خبر داد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن ساعت 14:24

 رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‎‌رسانی وزارت بهداشت از تشکیل جلسه‌ای در تهران به منظور اتخاذ تصمیمات لازم برای رفع مشکلات بیمارستان قائم مشهد، پس از ارائه گزارش تیم اعزامی معاونت درمان از این بیمارستان به وزیر بهداشت خبر داد.

 
به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر عباس زارع‌نژا اظهار کرد: وزیر بهداشت در سفر اخیر خود به مشهد و پیرو بازدید از روند اجرای برنامه تحول سلامت و نحوه ارائه خدمات درمانی در بیمارستان قائم، از خدمات انجام شده در قالب طرح‌های توسعه‌ای و ارتقای خدمات بیمارستان نسبت به گذشته و همین‌طور مساعدت و همت خیران در بازسازی و نوسازی بخش‌های مختلف بیمارستان قدردانی کرد.
 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی افزود: در طی بازدیدی که دکتر هاشمی از اورژانس بیمارستان قائم داشت، تعدادی از بیماران و همراهان آنان و نیز کارکنان نسبت به ارائه خدمات در این بیمارستان ابراز نارضایتی کردند که پیرو این بازدید با دستور وزیر بهداشت بلافاصله تیمی متشکل از مدیران ارشد معاونت درمان با همراهی معاون پرستاری وزارت بهداشت به منظور بررسی وضعیت خدمات بخش اورژانس این بیمارستان به مشهد اعزام شد.
 
بنابر اعلام وب‌دا، روز گذشته تیمی از معاونت درمان شامل دکتر ماهر معاون فنی، دکتر شهرامی معاون اجرایی، دکتر عسگری معاون اجرایی دفتر نظارت و اعتباربخشی و دکتر واعظی رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی معاونت درمان برای بررسی مشکلات موجود به مشهد اعزام شدند و از دو بیمارستان قائم و امام رضا(ع) بازدید کردند.
 
زارع‌نژاد با اشاره به نظارت‌ها و بررسی‌های تیم اعزامی به بیمارستان‌های قائم و امام رضا(ع) مشهد، گفت: نتایج بررسی‌های این تیم طی گزارشی به وزیر بهداشت ارائه شده است.
 
مشاور وزیر بهداشت در ادامه از تشکیل جلسه‌ای با حضور وزیر بهداشت و معاونان درمان، آموزشی و پرستاری این وزارتخانه و مسوولان دانشگاه و روسای بیمارستان‌های مشهد از جمله بیمارستان قائم و امام رضا(ع) در روز چهارشنبه 21 بهمن در دفتر وزیر بهداشت خبر داد و گفت: در این جلسه در مورد راهکارهای رفع مشکلات موجود در بیمارستان قائم مشهد تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
کلمات کلیــدی : بیمارستان قائم ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 دستور ویژه وزیر بهداشت در خصوص بیمارستان قائم مشهد ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن
2 وزیر بهداشت بیمارستان قائم(عج) مشهد را با عصبانیت ترک کرد/ از کاستی‌های ارائه خدمات به بیماران نمی‌گذرم ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن
3 کاش رئیس جمهور از بیمارستان ˝قائم˝ هم بازدید می‌کرد ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۲ آذر
4 خجالت می‌کشم به بیمارستان قائم و امام رضا سر بزنم/ در بیمارستان قائم، مردم روی زمین بستری می شوند ۱۳۹۴ جمعه ۲۲ آبان
5 عده ای جلو آمدند و هزینه‌های میلیاردی آن را به رخ کشیدند ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۵ مهر
6 ساختمان جدید اورژانس قائم(عج) 10 درصد پیشرفت فیزیکی در 8 سال! ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۲ مهر
7 کمیسیون ماده 5 برای انتقال بیمارستان مخالفت نکرده است/ در جایگاهی نیستم که بتوانم برای متقاعد کردن مسئولان استانی اصرار کنم ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۲ شهريور
8 گرداندن پرچم های گنبد و ضریح امام حسین و امامین کاظمین در بین بیمارا‏ن بیمارستان قائم مشهد ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۴ ارديبهشت
9 شورای شهر حساب و کتاب ندارد/چهره‌های اصلح بیایند کاندیدا نمی‌شوم/قطار برقی مشهد-تهران به سرانجام می‌رسد /مخالفت مسوولان استان در تغییر کاربری بیمارستان قائم ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۴ اسفند
10 اظهار نظر وزیر بهداشت درباره فرسودگی بیمارستان های امام رضا و قائم مشهد ۱۳۹۳ شنبه ۹ اسفند
11 پیشرفت 70 درصدی هتلینگ بیمارستان قائم مشهد ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۳ مهر
12 جابه‌جایی بیمارستان قائم مشهد در دستور کار شهرداری قرار دارد ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ شهريور
13 اما و اگرهای انتقال بیمارستان قائم(عج) ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۸ شهريور
14 تشکیل کارگروه ویژه برای انتقال بیمارستان قائم ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۶ شهريور
15 بیمارستان قائم مشهد در شرف تعطیلی است ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ شهريور
16 تجمع جامعه پزشکی مشهد در حمایت از مردم غزه با حضور در مقابل بیمارستان قائم ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :