۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15803     
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی:

برگزاری جشنواره فجر زمینه‌ساز آرامش روانی جامعه می‌شود

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی معتقد است برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد زمینه‎ساز آرامش روانی جامعه می‌شود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن ساعت 13:21

 به  گزارش مشهد نیوز و به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد، سید کمال‎الدین حسینی با بیان اینکه فضاهای جشنواره‌ای زمینه‌ساز ایجاد تعاملات گرم که از نوع صمیمانه است، می‌شود و سلامت روان جامعه را تقویت می‌کند.

وی با اشاره به افزایش آمار خشونت‎ها به ویژه نزاع فردی در مشهد و کاهش آستانه تحمل افراد، خاطرنشان کرد: برگزاری این‌گونه جشنواره‎ها می‌تواند زمینه‌ساز آرامش روانی شود و فضای شادی و نشاط را در جامعه ایجاد کند تا از این طریق تعاملات گرم در جامعه افزایش یابد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی ضمن قدردانی از مدیرکل ارشاد استان و سایر مسئولان این اداره کل که با وجود همه تنگناها، برای برگزاری جشنواره همه تلاش خود را انجام می‎دهند، افزود: در مجموع مردم مشهد در خصوص برگزاری جشنواره فجر به احساس نیاز رسیده‎اند و می‎بینیم استقبال خوبی هم از این قبیل جشنواره‎ها می‎شود و انشاءالله امسال هم استقبال خوبی از جشنواره خواهد شد و لازمه این امر هم این است که دست‎اندرکاران امر تمهیدات بهتری بیندیشند.

حسینی در خصوص راهکار رفع مشکلات مالی برگزاری جشنواره نیز با تأکید بر اینکه نباید برای برگزاری چنین جشنواره‎هایی به درآمدهای نفتی چشم‎داشتی داشت، تصریح کرد: باید برنامه‎ریزی‎ها بر اساس حضور بخش خصوصی صورت گیرد  تا از این طریق نیز بخشی از منابع مالی برگزاری جشنواره فیلم فجر تأمین شود.

واهد یافت.

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :