۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15812     

شهردار منطقه ثامن خبر داد: تدابیر ویژه شهرداری ثامن برای رویارویی با بارش های زمستانه

شهردار ثامن از تدابیر ویژه این منطقه برای رویارویی با بارش های زمستانه و ارائه خدمات به زائران و مجاوران خبر داد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن ساعت 15:01

 شهردار ثامن از تدابیر ویژه این منطقه برای رویارویی با بارش های زمستانه و ارائه خدمات به زائران و مجاوران خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن، حمید ضمیری، شهردار منطقه ثامن مشهد با بیان این مطلب که شهرداری طبق روال هرساله در فصل زمستان آمادگی لازم برای ساماندهی و تسهیل عبور و مرور شهروندان را دارد، گفت: در همین راستا تدابیر لازم از سوی شهرداری منطقه در هنگام بارش های زمستانه پیش‌بینی شده است.
 
وی با بیان اینکه تمام امکانات منطقه برای خدمت‌رسانی به شهروندان در فصل سرما مهیا می باشد، اظهار کرد: این منطقه، به دلیل همجواری با حرم مطهر رضوی و میزبانی از میلیون ها زائر و مجاور مهمترین منطقه شهری مشهد محسوب می شود، از این رو همه تجهیزات خود را در راستای پیشگیری و ساماندهی شرایط به کار می گیرد.
 
ضمیری با اشاره به اقدامات زمستانه خدمات شهری ثامن بیان کرد: شهرداری ثامن تمام نیروهای كارگری خود را با اولویت  برف روبی  مسیر های اصلی با تجهیزات كامل از جمله پارو، پانچو  و چکمه برای پاکسازی و جلوگیری از یخ زدگی ها به کار بسته است.
 
شهردار منطقه ثامن افزود: همچنین ماشین آلات برف روبی شامل بیل  برف روب 6 دستگاه، گریدر 2 دستگاه، خاور و توماس 6 دستگاه  و یک دستگاه  ماشین لجن كش و یک دستگاه نمک پاش مکانیزه برای این ایام در آماده باش می باشند.
 
ضمیری با بیان اینکه برنامه ریزی مناسبی جهت حضور کلیه پرسنل اجرایی و ستادی اداره خدمات شهری در این ایام صورت گرفته است، گفت: تمام نیروهای اجرایی در ایام بارش  برف و بعد از آن در حالت آماده باش قرار دارند.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :