۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15823     

حاشیه‌های نخستین روز از برگزاری‌جشنواره فجر در مشهد

نخستین روز از سیزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد درحالی شروع شد که علاقمندان به سینما از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۸ عصر در انتظار خرید بلیت برای تماشای فیلم مورد علاقه شان بودند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن ساعت 12:00

 سیزدهمین جشنواره فیلم فجر شامگاه سه‌شنبه در نخستین روز برگزاری خود در حالی آغاز به کارکرد که با نارضایتی مردم روبه‌رو شد.

سیزدهمین جشنواره فیلم فجر در شهر مشهد 20 تا 26بهمن‌ماه در دو سینمای هویزه و آفریقا برای علاقمندان به هنر هفتم برگزار می‌شود.

در نخستین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد دو فیلم "بادیگارد" و "اژدها وارد می‌شود" برای سینما دوستان مشهدی اکران شد اما به دلیل برخی مشکلات در رابطه با نوع فروش بلیت با اعتراض هنردوستان این شهر رو‌به‌رو شد.

صفهای طولانی برای تهیه بلیت و فروخته‌نشدن بلیت از طریق اینترنتی سبب اعتراض مردم شد که این اعتراضات از ساعت 16یعنی یک ساعت قبل از ساعت اعلام شده نوبت نخست اکران فیلم شدت گرفت.

بالاخره پس از ساعتها انتظار مردم در هوای سرد بهمن‌ماه، ساعت 18 فروش بلیت آغاز شد و فیلم بادیگارد در نخستین نوبت اکران در سینما آفریقا ساعت  18:45 دقیقه اکران شد درحالی که قرار بود این فیلم در ساعت 17:30 اکران شود.

در رسانه‌ها پیش از این اعلام شده بود که سایت از 9 صبح برای خرید اینترنتی بلیت جشنواره باز می‌شود اما تا ساعت 11خبری از بلیت اینترنتی نبود.

برخی از افراد پس از اینکه سایت خرید بلیت باز نشده بود، حضوری به سینما مراجعه کرده و از ساعت 12 ظهر در  صف منتظر خرید بلیت بودند.

یکی از نقاط قابل تامل در رابطه با سینما آفریقا شکسته‌شدن صندلی‌های این سینما بود در حالی که این سینماچندی قبل مورد بازسازی و از سوی رئیس سازمان سینمایی کشور بازگشایی شده بود.

 

 

منبع:تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :