۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15852     

لیست جبهه پیروان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شد

لیست جبهه پیروان خط امام و رهبری در حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن ساعت 23:13

 لیست جبهه پیروان خط امام و رهبری در حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شد.

 
سید محسن بنی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایسنا-منطقه خراسان، با اعلام این خبر افزود: امشب جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان تشکیل شد و درباره کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات رای گیری شد.
 
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی لیست این جبهه برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات را به شرح ذیل اعلام کرد:
 
1-جواد آرین منش
 
2-غلامرضا قنبری
 
3-ناصر توسلی زاده
 
4-حامد واعظ زاده خراسانی
 
5-مهدی برادران
 
وی تاکید کرد: این لیست اختصاصی جبهه پیروان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات است  که ما با هیچ کسی در این لیست ائتلافی نداریم.
 
بنی هاشمی همچنین خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه مشهد و کلات لیست ما با لیست ائتلاف اصولگرایان جداست.
 
کلمات کلیــدی : ,


رجائی : با سلام اولا که افتراق باعث شکست است. بنابراین اگر جریان اصولگرا به دنبال پیروزی در انتخابات است نباید دو لیست ارائه کند ثانیادر لیست جبهه متحد اصولگرایان آقایان بحرینی و قاضی زاده دور قبل مورد تأیید لیست جبهه پیروان بود فراموش نکنید مهندس سید هاشم بنی هاشمی دور قبل با لیست پایداری وارد مجلس شد.
جواد : حضور آقای بنی هاشمی در لیست دوره قبل پایداری فقط به اسرار شدید خود پایداری بود .پایداری به دنبال این بود که با حضور ایشان در لیست پایداری وزنه لیست خودشون را بالا ببرند.دلیل حرفم عدم امضا میثاق نامه -آقای بنی هاشمی- با پایداری و اعلام مواضع غیر همسو با این تشکل هست. دلیل رای آوردن ایشون هم سابقه اجرایی کلان و قرار گرفتن در لیست هوالمطلوب بود.
صادق : البته از آقایان بحرینی، قاضی زاده و شیران برای قرار گرفتن در این لیست اجازه خواسته شد که این سه بزرگوار به دلیل میثاق نامه ائتلاف اصولگریان مبنی بر عدم حضور در سایر لیست ها و همچنین دامن نزدن به اختلاف و چند دسته شدن اصولگرایان از این کار خودداری نمودند.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :