۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15861     
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

ورزشکاران سفیران خوبی برای محیط زیست خواهند بود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ورزشکاران می‌توانند با فرهنگ سازی برای حفاظت از محیط زیست به جلوگیری از بحران‌های زیست محیطی کمک کنند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن ساعت 19:41

 مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ورزشکاران می‌توانند با فرهنگ سازی برای حفاظت از محیط زیست به جلوگیری از بحران‌های زیست محیطی کمک کنند.

 
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)-منطقه خراسان، کوروش صبوریان در همایش حمایت جامعه ورزشی خراسان رضوی از آهو نماد زیست محیطی ورزش استان اظهار کرد: پس از سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در راستای  حفاظت از محیط زیست، وزارت ورزش و جوانان رویکرد جدیدی را در پیش گرفت که راه اندازی دفتر محیط زیست اولین گام بود.
 
وی افزود: محیط زیست امروز یکی از چالش‌های اساسی و بزرگ کشور و استان ماست و از آنجایی که ورزشکاران همواره در فعالیت‌های اجتماعی تاثیرگذار و فعال بوده‌اند می‌توانند با ورود به بحث فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست در این حوزه به عنوان الگو عمل کنند و خسارت‌ها را کاهش دهند.
 
صبوریان خاطرنشان کرد: با استفاده از تفاهم نامه‌های مختلفی که از سوی دفتر محیط زیست وزارت ورزش و جوانان با نهاد‌های مختلف منعقد شده، می‌توانیم در کشور استانی پیشتاز و موثر در حفاظت از محیط زیست باشیم، تلاش خواهیم کرد تا در گسترش نماد زیست محیطی و اعزام سفیران ورزشی به سراسر استان به فرهنگ سازی در محیط زیست کمک کنیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبر داد: خراسان رضوی به عنوان دومین استان کشور پس از تهران دفتر محیط زیست خود را ذیل معاونت جوانان راه اندازی می‌کند و این دفتر با شروع به کار خود از فردا برنامه‌های متنوعی را در راستای فرهنگ سازی در اماکن ورزشی ایجاد خواهد کرد.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :