۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15865     

دستگیری سارق مسلح در مشهد

سارق مسلح در مشهد دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کشف شد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن ساعت 12:30

 سارق مسلح در مشهد دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی خراسان رضوی، در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی مبنی بر این که شهروندی در تماس با پلیس 110 اعلام داشته که شخصی با استفاده از یک قبضه اسلحه کلت اقدام به سرقت از وی کرده است، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سردار بهمن امیری مقدم افزود: پرونده به پایگاه شمال پلیس آگاهی در مشهد ارجاع و تحقیقات آغاز شد.وی گفت: شاکی به کارآگاهان اظهار داشت: شخصی ناشناس در تماس با من ادعا کرد یک شرکت حسابداری از مدارک شما سوء استفاده کرده است.این فرد درخواست ملاقات حضوری داشت تا اطلاعات لازم  رادر خصوص موضوع ارائه کند.

سردار امیری مقدم گفت:فرد مذکور با سروصورت پوشیده به محل قرار مراجعه و با استفاده از یک قبضه اسلحه کلت کمری قصد سرقت داشت که در این لحظه یکی از همکاران شاکی وارد اتاق شد.سارق که دستپاچه شده بود با ربودن یک دستگاه تلفن همراه از محل متواری شد.وی افزود: پلیس در تحقیقات از محل حادثه به سرنخ هایی دست یافت که منجر به شناسایی عامل این اقدام مجرمانه شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار داشت: متهم که محمود نام دارد در مخفیگاهش واقع در محدوده صدمتری کمربندی دستگیر شد. در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهم، یک قبضه اسلحه کلت کشف شد. وی گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به  مراجع قضایی معرفی و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :