۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 15887     
قائم مقام معاون فرهنگی شهرداری مشهد اعلام کرد

پیش‌بینی ۳۰۰ سازه برای تبلیغات انتخاباتی در مشهد

قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: ۳۰۰ سازه تبلیغاتی برای تبلیغات کاندیداهای مجلس و خبرگان رهبری در مشهد پیش‌بینی شده است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ بهمن ساعت 16:32

 میثم مرادی اظهار داشت: 300 سازه تبلیغاتی برای تبلیغات کاندیداهای مجلس و خبرگان رهبری در مشهد به متراژ بیش از 2000 متر مربع در نظر گرفته شده و در میادین، چهارراه‌ها و معابر پرتردد شهر نصب شده است.

وی با اشاره به اینکه سازه‌های مذکور موقت هستند، عنوان کرد: موقت بودن سازه‌های تبلیغاتی سبب زیباترشدن چهره شهر و پرهیز از آشفتگی در تبلیغات می‌شود.

قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با موقتی بودن سازه‌های تبلیغاتی امکان جمع‌آوری سریع آن‌ها پس از اتمام مهلت مقرر تبلیغات، فراهم است و چهره شهر در روز انتخابات در هفتم اسفندماه به حالت عادی باز می‌گردد.

مرادی در زمینه پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای فضاسازی شهر در روز حماسه هفتم اسفندماه، بیان کرد: برای فضاسازی روز انتخابات مجلس و خبرگان رهبری نیز 1500مترمربع فضای تبلیغات شهری تدارک دیده شده و نصب می‌شود.

وی افزود: محتوای این تبلیغات دعوت مردم به حضور پرشور در حماسه آفرینی روز هفتم اسفندماه است که با تصاویر امام راحل(ره)، رزمندان دفاع مقدس، مردم و ... در روز انتخابات همراه خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :